4 речі, які ми робимо незамислуючись, можуть нанести шкоду

Хот дог
За даними Американської академії педіатрії, щорічно понад 10 000 дітей у віці до 14 років потрапляють у відділення невідкладної допомоги в результаті того, що подавилися їжею. До 77 осіб з них помирають. І близько 17% випадків асфіксії, що сталися через їжу, пов’язані з хот-догами.
«Якби кращі інженери світу зібралися і спробували створити ідеальну пробку для дихальних шляхів дитини, то вони винайшли б хот-дог,» – заявив Гері Сміт, директор Центру досліджень травм і політики лікарні Nationwide Children’s.

Сушильна машина
За інформацією Пожежного управління США, щорічно відбувається приблизно 3 тис. Загорянь сушильних машин для одягу. З них 5 випадків виявляються смертельними. Так як вогонь перекидається на інші речі, а потім і на весь будинок, люди не завжди встигають врятуватися.
А основна причина пожежі – недотримання правил очищення цього пристрою. До речі, помічено, що найчастіше сушарки загоряються восени і взимку, особливо в січні.

Меблі (комоди, стелажі)
Згідно з інформацією Комісії з безпеки споживчих товарів США, в період з 2000 по 2016 рік було зареєстровано в цілому 195 смертей в результаті падіння предметів меблів, таких як комоди і стелажі. Переважна більшість жертв – діти молодше 6 років.
Як правило, багато батьків заради безпеки дитини ховають дроти, закривають розетки вставками, прибирають подалі побутову хімію. І майже ніхто не замислюється про те, що меблі можуть впасти на малюка. Тільки в США приблизно кожні 17 хвилин (!) відбувається перекидання меблів, телевізора або побутової техніки, що призводить до травм.
Один з кращих способів запобігти такий нещасний випадок – прикріпити до стіни важкі меблі.

Сніг
А якщо бути точніше, то його прибирання лопатою. Американські дослідники, які вивчали дані з 1990 по 2006 рік, виявили, що за цей період 1 647 чоловік померли через зупинку серця, що сталася під час чистки території від снігу.
Кардіолог Баррі Франклін і його команда з’ясували, що навіть у здорових молодих людей, які прибирали сніг, пульс і кров’яний тиск підвищувалися сильніше, ніж в ті моменти, коли вони тренувалися на біговій доріжці. «Об’єднайте це з холодним повітрям, через якого артерії звужуються і зменшується кровопостачання, і у вас виникне ідеальний шанс спровокувати серцевий напад», – заявив Франклін.
До того ж багато людей затримують дихання під час важкої роботи, що також створює навантаження на організм. Баррі Франклін вважає прибирання снігу лопатою настільки небезпечне, що не рекомендує займатися цим всім особам старше 55 років.

До чого з нашого списку ви тепер будете ставитися з більшою обережністю?

You cannot copy content of this page