fbpx

7 квітня: Дуже важливі прикмети до Благовіщення Пресвятої Богородиці 2021 року

У цей день одна з головних традицій – випускати в небо голубів. Кажуть, ці птахи вважаються символом свята і добрим вісником. Якщо вам попадеться річний голуб, то сміливо запускайте пернатого в небо. Віряни вважають, що він неодмінно віднесе на небеса молитву про того, хто його відпустив.

До слова, щороку, 7 квітня випускають білих голубів. Як розповідають священники, пернаті, літаючи над будинками, освячують всіх людей.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ НА БЛАГОВІЩЕННЯ 2021

  • На свято Благовіщення 2021 не можна працювати. Якщо займетеся домашніми справами в цей день, то спіткає нещастя.
  • Небажано вдягати або купувати нові речі – довго вони не прослужать.
  • Постарайтеся у свято не лаятися з рідними та друзями, не думайте погано про людей, не ображайтеся на них і не сумуйте.
  • У Благовіщення особливо вітається благодійність і пожертвування нужденним.
  • Постарайтеся не давати в борг і самим не позичати – а то весь рік проведете без грошей.

ПЕРНАТІ ПРИКМЕТИ

  • Сьомого квітня уважно спостерігайте, які птахи найчастіше зустрічаються на вулиці. Якщо побачите багато голубів, то до щасливої й радісної весни.
  • Якщо на дереві сидять гронами горобці – до стабільного життя і спокою.
  • Побачите синиць – чекайте приємні зміни в житті та любові.
  • А побачите ворон – будете сумувати.
  • Мертві птахи, згідно з прикметами, – до неприємностей.

ПОГОДНІ ПРИКМЕТИ

І, звичайно, куди ж без прикмет про погоду в Благовіщення 2021. Вона, як відомо, впливає на наше самопочуття і настрій. Наші предки завжди спостерігали за небом. Якщо воно було ясним, без єдиної хмари – значить літо буде дощовим.

Як розповідають наші бабусі, якщо похолодало 7 квітня, це на радість. А ось якщо тепло і сонячно – така погода віщує пожежі.

Чекайте дощів на Благовіщення – вони, згідно з народними прикметами, віщують спекотне літо.

У це свято збереглося досить багато різних прикмет. Яким вірити, а яким – ні, вирішуйте самі. Головне, щоб Благовіщення Пресвятої Богородиці принесло радість і щастя в ваш будинок.

Related Post

Хто розбагатіє в листопаді 2020 року?Хто розбагатіє в листопаді 2020 року?

Астрологи дали гороскоп можливостей для кожного знака. Існують знаки зодіаку, яким пощастить в листопаді 2020 року в фінансах. Вони не тільки зможуть вирішити проблему з грошима, але і віддадуть всі

2 липня в Україні відкрили кінотеатри2 липня в Україні відкрили кінотеатри

У Верховній Раді пояснили, чому кінотеатри не відкрились 10 червня. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив глава підкомітету в сфері кінематографа і реклами комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної

За рахунок штрафів із камер відеофікусування, державний бюджет поповнився на 31 млн гривеньЗа рахунок штрафів із камер відеофікусування, державний бюджет поповнився на 31 млн гривень

Всього за 1 місяць роботи камер автофіксації було складено 398 410 протоколів за порушення ПДР. Частина “штрафних” грошей пішла на оплату бланків, частина на оплату послуг Укрпошти, а все інше