Hesburger відновила роботу своїх закладів у Києві

Відома фінська мережа ресторанів швидкого харчування Hesburger відновила роботу своїх закладів у Києві. Загалом у столиці їх чотири.

Про це повідомляє ЦЕ EASY із посиланням на Yle.

Як відомо, всього в Україні є сім ресторанів Hesburger. Вони були закриті навесні, коли почалося воєнне вторгнення РФ.

У компанії зазначили, що українці хочуть повернутися до нормального повсякденного життя, попри війну, й менеджери українських ресторанів наполягають на відкритті, тому було ухвалено відповідне рішення.

“Рішення відкрити наші ресторани ми ухвалили на прохання менеджерів ресторанів. За словами співробітників, наші клієнти сподівалися, що ресторани відкриються”, – сказала генеральний директор Hesburger Карі Салмела.

Зазначимо, що в ресторанах Hesburger в Україні працює близько 100 осіб. У компанії наголосили, що не переставали платити зарплату співробітникам в Україні протягом усього часу, коли ресторани було закрито.

Додамо також, що наприкінці березня мережа ресторанів Hesburger повідомила про закриття до літа всіх своїх закладів у Росії та Білорусії. До початку спецоперації у Росії працювало 38 закладів Hesburger, 11 з яких були розташовані в Санкт-Петербурзі.

Related Post

Мінімальну зарплату можуть підвищити вже в серпніМінімальну зарплату можуть підвищити вже в серпні

6 серпня у Верховній Раді зареєстрували законопроект про підвищення мінімальної заробітної плати. Її президент пропонує підвищити до 5 тисяч гривень. Раніше в Офісі президента анонсували, що цей документ парламентарії можуть

Розкрита ще одна таємниця кішокРозкрита ще одна таємниця кішок

Для свого дослідження вчені взяли 78 кішок, частина з яких були домашніми, інші жили в одному з котокафе Токіо. Щоб провести експеримент дослідники використовували так званий «метод звикання-відвикання» (habituation-dishabituation method).

Крім нас Україну ніхто не захищатиме: Данілов попередив українців про дуже складну війнуКрім нас Україну ніхто не захищатиме: Данілов попередив українців про дуже складну війну

Україні у війні з росією допомагає весь світ, але навіть зараз цієї допомоги від союзників недостатньо, щоб мати перевагу над країною-агресором. На українців чекає дуже складна війна. Повідомляє ЦЕ EASY