Зеленський розповів, яке послання хотів би передати путіну: “А вибір за ним”

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю журналістам CNN розповів, яке б послання хотів передати голові росії володимиру путіну.

За його словами, путін є тією людиною, яка розв’язала повномасштабну війну проти України, і тільки вона може її припинити, зупинити вбивство мирних жителів.

Зеленський зазначив, що не вважає голову кремля людиною, якій треба передавати щось особливе. Він хоче, щоб путін усвідомив свою провину і поклав край війні.

“Я не вважаю його такою особистістю, до якої потрібне щось спеціальне. Спеціальне послання. У нас кривава війна, яку розв’язала росія на нашій території.

Я просто хотів би, щоб він це розумів, що він саме це зробив. І щоб він усвідомлював, що сьогодні він конкретно може це завершити. Ось і все послання. А вибір за ним”, – заявив Зеленський.

Водночас глава держави наголосив, що Україна боротиметься за кожен сантиметр своєї території та забере назад окуповані регіони, коли отримає достатньо зброї. Є й надія, що деякі частини можна буде звільнити й дипломатичним шляхом.

“Ми боротимемося за кожен клаптик нашої території. Ми, може, все відразу не повернемо, це зрозуміло. Деякі речі повертаються на полі битви. Для цього нам потрібно технічно бути забезпеченими. Коли ми будемо технічно забезпечені, ми будемо деокупувати наші території.

Але деякі території, мабуть, хотілося б у це вірити, ми повернемо дипломатичним шляхом. Дипломатичний шлях – менше жертв, але це більше часу. Можливо і так”, – зазначив Зеленський.

Related Post

Визнати Запорізьку Січ державою: прем’єр Швеції привезла до Києва листаВизнати Запорізьку Січ державою: прем’єр Швеції привезла до Києва листа

У понеділок, 4 липня, в Києві президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Королівства Швеція Магдаленою Андерссон. Під час зустрічі пані прем’єр-міністр передала голові державі копію листа шведського короля Карла

Перший раз, коли я завагітніла без чоловікаПерший раз, коли я завагітніла без чоловіка

Історія бабусі, які заради своїх дітей народили власних онуків. Матері з різних куточків світу намагаються допомогти своїм дітям, не здатним зачати дитину, стати батьками. Виношуючи власних онуків, бабусі потрапляють на

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для: Терезів, Скорпіонів, Стрільців, Козерогів, ВодоліївФінансовий гороскоп на 2022 рік для: Терезів, Скорпіонів, Стрільців, Козерогів, Водоліїв

Терези (23.09 – 22.10) Якщо Терези будуть діяти імпульсивно, піддавшись емоціям, то вони ризикують зіткнутися з серйозними фінансовими труднощами. Зараз не час для великих вкладень, зміни місця роботи та сміливих