Зеленський розповів, яке послання хотів би передати путіну: “А вибір за ним”

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю журналістам CNN розповів, яке б послання хотів передати голові росії володимиру путіну.

За його словами, путін є тією людиною, яка розв’язала повномасштабну війну проти України, і тільки вона може її припинити, зупинити вбивство мирних жителів.

Зеленський зазначив, що не вважає голову кремля людиною, якій треба передавати щось особливе. Він хоче, щоб путін усвідомив свою провину і поклав край війні.

“Я не вважаю його такою особистістю, до якої потрібне щось спеціальне. Спеціальне послання. У нас кривава війна, яку розв’язала росія на нашій території.

Я просто хотів би, щоб він це розумів, що він саме це зробив. І щоб він усвідомлював, що сьогодні він конкретно може це завершити. Ось і все послання. А вибір за ним”, – заявив Зеленський.

Водночас глава держави наголосив, що Україна боротиметься за кожен сантиметр своєї території та забере назад окуповані регіони, коли отримає достатньо зброї. Є й надія, що деякі частини можна буде звільнити й дипломатичним шляхом.

“Ми боротимемося за кожен клаптик нашої території. Ми, може, все відразу не повернемо, це зрозуміло. Деякі речі повертаються на полі битви. Для цього нам потрібно технічно бути забезпеченими. Коли ми будемо технічно забезпечені, ми будемо деокупувати наші території.

Але деякі території, мабуть, хотілося б у це вірити, ми повернемо дипломатичним шляхом. Дипломатичний шлях – менше жертв, але це більше часу. Можливо і так”, – зазначив Зеленський.

Related Post

“Путін зруйнував мир”: Байден заявив про посилення військової присутності США у Європі“Путін зруйнував мир”: Байден заявив про посилення військової присутності США у Європі

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден оголосив про суттєве посилення присутності американських збройних сил у Європі через російську загрозу. Про це глава США заявив під час зустрічі з генеральним секретарем

В Івано-Франківській області відкриють дитячі літні табориВ Івано-Франківській області відкриють дитячі літні табори

В Івано-Франківській області запрацюють дитячі літні табори. Загалом буде відкрито 13 закладів відпочинку. При цьому всі мають бути обладнані бомбосховищами, а також мати евакуаційні автобуси. Таку заяву зробила голова Івано-Франківської

В аеропорту Афін затримали 17 українців через заборону на в’їзд до ЄС. Їх відправили до ізолятора без їжі та водиВ аеропорту Афін затримали 17 українців через заборону на в’їзд до ЄС. Їх відправили до ізолятора без їжі та води

Українці прилетіли до Афін ввечері 4 липня наступними рейсами: авіакомпанії Ryanair, який вилетів о 18:00 з «Борисполя» та WizzAir, який вилетів о 18:45 з «Києва». Один із затриманих українців розповідає,