ЦЕ EASY Новини Зеленський розповів, яке послання хотів би передати путіну: “А вибір за ним”

Зеленський розповів, яке послання хотів би передати путіну: “А вибір за ним”

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю журналістам CNN розповів, яке б послання хотів передати голові росії володимиру путіну.

За його словами, путін є тією людиною, яка розв’язала повномасштабну війну проти України, і тільки вона може її припинити, зупинити вбивство мирних жителів.

Зеленський зазначив, що не вважає голову кремля людиною, якій треба передавати щось особливе. Він хоче, щоб путін усвідомив свою провину і поклав край війні.

“Я не вважаю його такою особистістю, до якої потрібне щось спеціальне. Спеціальне послання. У нас кривава війна, яку розв’язала росія на нашій території.

Я просто хотів би, щоб він це розумів, що він саме це зробив. І щоб він усвідомлював, що сьогодні він конкретно може це завершити. Ось і все послання. А вибір за ним”, – заявив Зеленський.

Водночас глава держави наголосив, що Україна боротиметься за кожен сантиметр своєї території та забере назад окуповані регіони, коли отримає достатньо зброї. Є й надія, що деякі частини можна буде звільнити й дипломатичним шляхом.

“Ми боротимемося за кожен клаптик нашої території. Ми, може, все відразу не повернемо, це зрозуміло. Деякі речі повертаються на полі битви. Для цього нам потрібно технічно бути забезпеченими. Коли ми будемо технічно забезпечені, ми будемо деокупувати наші території.

Але деякі території, мабуть, хотілося б у це вірити, ми повернемо дипломатичним шляхом. Дипломатичний шлях – менше жертв, але це більше часу. Можливо і так”, – зазначив Зеленський.

Related Post

У якому вбранні краще зустріти 2021 рік: Важливі деталі!У якому вбранні краще зустріти 2021 рік: Важливі деталі!

Всім відомий вислів: “Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш!”, Напередодні новорічного свята звучить дуже актуально. Кожному хочеться блиснути незвичайними нарядами і вразити гостей своїм неперевершеним смаком і дизайнерським

“Слава Україні!”: Кінг висловив свою думку стосовно Кременчука“Слава Україні!”: Кінг висловив свою думку стосовно Кременчука

Відомий американський письменник Стівен Кінг, який з перших днів після повномасштабного вторгнення Росії підтримує українців, відреагував на ракетний удар росії по торгово-розважальному центру в Кременчуці. На момент обстрілу там перебувало

Путін погодився на участь у G20, де буде і ЗеленськийПутін погодився на участь у G20, де буде і Зеленський

Голова росії Володимир Путін прийняв запрошення Індонезії взяти участь у саміті G20. Раніше запрошення прийняв і президент України Володимир Зеленський. Про це пише ЦЕ EASY із посиланням на заяву російського