А-ля український Джеймс Бонд

Кілька років тому я влаштувалася на роботу в крупну українську  компанію. Мені дуже пощастило – маючи на руках тільки диплом про вищу вечірню освіту і досвід роботи не за фахом в ланцюжку співбесід дійшла до зам-директора, він побачив у мені потенційного керівника напряму і залишалося пройти співбесіду з генеральним. У призначений день очікую в холі співбесіду, відчиняються двері і заходить чоловік моєї мрії.

А-ля український Джеймс Бонд. Ідеальний вік 35 (я тоді була після інституту), ідеальне майже все.

Відразу стало зрозуміло, що це генеральний і є. Заходимо в переговорну втрьох з зам-директором. Генеральний якось гидливо тримає 2ма пальцями моє резюме, без досвіду і освіти і каже заступнику: Юрій,  як ви могли вести з нею переговори про керівника напряму, якщо у людини ні досвіду, ні освіти тлумачного. Ось нехай поїде на наш склад (край Киівськоі області), поспвлкується там, а потім подумаємо, куди прилаштувати.

Мені дуже не сподобався цей тон, на склад теж їхати не хотілося, та й з минулої роботи я ще не звільнилася. Тому відповіла – Дозвольте з вами не погодитися, на складі мені робити нічого, а в офісі я стану в пригоді. Генеральний (Борис) задумливо так на мене подивився півхвилини, і запитав: “Я не розумію, що я тут роблю? Може, я тут зайвий?” У Юрія вискочив нервовий смішок. Борис сказав йому – “Ну що, Юрію, я бачу, ви вже прийняли рішення? Тоді я піду, не буду вам заважати”. І вийшов. Юрій не дуже впевнено запросив мене вийти на роботу в зазначений день.

На минулій роботі колеги радили не робити таку дурість, не йти в нікуди, з такими передумовами тебе виженуть через день. Заперечити їм було нічого, але я все-таки вийшла на роботу. Я дуже полюбила цю фірму і хотіла зробити в ній кар’єру.

Тому про Бориса я думала фоном – так, протщось таке прекрасне і недосяжне з поганим характером, милуватися можна, а більше нічого не дадуть. Та й не до милувань особливо було, мозок був зайнятий іншим. У колективі постійно обговорювали керівництво, беззлобно і навіть з любов’ю.

Про Бориса було загальне резюме, що він сноб, якщо вітається або в упор не бачить, як з людьми розмовляє тільки з рівними за статусом.

Живе з якоюсь красунею бізнес-леді старше нього і зависає по клубам з дівчатами ескорт. Через якийсь час Борис викликав мене до себе в кабінет і запропонував нову посаду з підвищенням.

Я була дуже рада посаді, тому що я розмовляю з самим Борисом і сиджу у нього в кабінеті відійшло на 2й план. Так тривало до Нового року, моє спілкування з ним обмежувалося здрастє і доповідями на нарадах. Настав Новорічний банкет. Стандартні мови керівництва за все хороше і як далі буде краще. Слово бере Борис і всі вже напідпитку слухають його впол-вуха, розуміючи, що нічого нового не почують. І раптом після ряду стандартних фраз він говорить – і ще нам всім дуже пощастило, що в цьому році у нас в фірмі з’явилася Марія, тобто я, це чудовий співробітник, ми пов’язуємо з нею свої перспективи і розвиток.

Я була в шоці. Розрив шаблону цілковитий. Сніговий король вічно заморожений і раптом такі слова на загальних зборах (?). Колеги теж були здивовані. Не в плані, що я поганий працівник, а в плані, що не надала інших хороших. Після НГ тривало як зазвичай, готувалася давно запланована поїздка в хорошу багату країну до партнерів, їхали керівництво і кращі люди профспілки. І раптом одного з цих людей викреслюють і на його місце вписують мене. У всіх старійшин шок. Поповзли слухи – ну зрозуміло, для чого її туди беруть. При тому, що наше спілкування як і раніше – здрастє і наради, нічого не додалося.

Приїхали в цю країну, святковий коктейль, Борис  підсаджується до мене зі склянкою віскі і починає говорити про … роботу. Я підтримую тему. Нашу розмову перериває якийсь голландець, запрошує танцювати.

Після танцю йду в номер. Біля входу в готель помічаю, що Борис  з чоловіком йдуть  за мною. Друг починає говорити – а давайте ще посидимо, відповідаю, що хочу спати і йду до себе.

В той момент я була не одружена і зустрічалася з хлопцем-однодумцем. А погляди у мене були такі – близькість тільки в шлюбі. Тому в голові швидко промайнуло – на що я тут можу розраховувати, службовий перепих після коктейлю, а воно мені не треба і не підходить.

Потім на кожене службове свято були тости – давайте вип’ємо за Марію і подальші підвищення по роботі. Останнє спровокувало мою корону (ах яка я зірка) і напруги з комерційним директором, яка професійно  була сильніше мене. І Борис мене в цих дебатах якось слабенько захищав (на мій погляд).

У підсумку я перейшла в іншу компанію. І до сих пір не можу зрозуміти – чому були це тости – яка я зірка, і як усім зі мною повезло? Це зовсім не в його стилі і що він від цього вигравав? Прошу допомогти відчепити цей реп’ях і витягнути з ілюзій.

Related Post

Сильна молитва Миколаю Чудотворцю: Читайте її коли потребуєте допомогиСильна молитва Миколаю Чудотворцю: Читайте її коли потребуєте допомоги

«О, всехвальний і всечесний архієрею, великий чудотворче, святителю Христовий, отче Миколаю, чоловіча Божий і вірний рабе, чоловіка бажань, посудині обраний, міцний стовпі церковний, пресвітлий, зірко, осяваює і висвітлює всю всесвіт: ти єси праведник, яко фенікс

Завоювавши чоловіка, втрачаю інтересЗавоювавши чоловіка, втрачаю інтерес

Як тільки розумію, що дійсно подобаюся хлопцю, що він боїться втратити мене, стає нецікаво. Найбільше лякає, коли від мене чекають якихось почуттів, бажань, яких я не відчуваю, але не можу