Агентство яке займається ритуальними послугами представило нову послугу

Агентство яке займається ритуальними послугами представило нову послугу. Львівське бюро, до якого звертаються за допомогою з похованням родичів та близьких ввело в свій прайс новий пункт – одяг для тих хто відійшов.

Експерти вважають, що наперекір всім нормам і моральним правилам працівники і дизайнери зробити неприпустиме – влаштували показ прямо з дерев’яного ящика.

Т руна в якій лежить модель красиво вдягнута, по словам організаторів показу мод, виглядає досить ефектно, а от люди вважають таке дійство зовсім недоцільним, деякі очевидці прокоментували це з особливим обуренням та нерозумінням.

Судячи з фото, які презентували дизайнери, на моделях не самі бюджетні тканини, сукні виготовлені досить добре, використовувалася гарна та якісна фурнітура.

Всі моделі лежать з заплющеними очима, у всіх дівчат покриті голови. Єдине питання наскільки такий одяг зручно використовувати для тих цілей, яких він створювався, і чи варто користуватися такими послугами, якщо виникне потреба, чи підійде розмір?

Related Post

Українські біженці в Польщі влаштували полякам спектакль на знак вдячностіУкраїнські біженці в Польщі влаштували полякам спектакль на знак вдячності

На знак вдячності польському народові українці організували спектакль під назвою «5:00 ​​UA», прем’єра якого відбулася нещодавно. За словами президента Форуму театральних режисерів Сілезького воєводства Єви Невядомської, спектакль є виразом травми

Мінімальну зарплату можуть підвищити вже в серпніМінімальну зарплату можуть підвищити вже в серпні

6 серпня у Верховній Раді зареєстрували законопроект про підвищення мінімальної заробітної плати. Її президент пропонує підвищити до 5 тисяч гривень. Раніше в Офісі президента анонсували, що цей документ парламентарії можуть

Яку силу має дзеркальна дата 09.09 і що потрібно зробити, щоб залучити в будинок багатствоЯку силу має дзеркальна дата 09.09 і що потрібно зробити, щоб залучити в будинок багатство

Нумерологи серйозно ставляться до сили цієї дати. Адже 9 – це символ благополуччя та щастя. Дев’ятки, що повторюються, можуть виконати твоє найпотаємніше бажання. Головне – не боятися йти на ризик.