fbpx

Агентство яке займається ритуальними послугами представило нову послугу

Агентство яке займається ритуальними послугами представило нову послугу. Львівське бюро, до якого звертаються за допомогою з похованням родичів та близьких ввело в свій прайс новий пункт – одяг для тих хто відійшов.

Експерти вважають, що наперекір всім нормам і моральним правилам працівники і дизайнери зробити неприпустиме – влаштували показ прямо з дерев’яного ящика.

Т руна в якій лежить модель красиво вдягнута, по словам організаторів показу мод, виглядає досить ефектно, а от люди вважають таке дійство зовсім недоцільним, деякі очевидці прокоментували це з особливим обуренням та нерозумінням.

Судячи з фото, які презентували дизайнери, на моделях не самі бюджетні тканини, сукні виготовлені досить добре, використовувалася гарна та якісна фурнітура.

Всі моделі лежать з заплющеними очима, у всіх дівчат покриті голови. Єдине питання наскільки такий одяг зручно використовувати для тих цілей, яких він створювався, і чи варто користуватися такими послугами, якщо виникне потреба, чи підійде розмір?

Related Post

Школи закриватимуть при «червоному» рівні небезпекиШколи закриватимуть при «червоному» рівні небезпеки

З 1 серпня залежно від епідемічної ситуації в кожному з регіонів або окремих адміністративно-територіальних одиницях, буде встановлено один з рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».

Коли і де дивитися парад планет в липні 2020 роки?Коли і де дивитися парад планет в липні 2020 роки?

У липні 2020 року можна буде спостерігати так званий парад планет. Планети Сонячної системи розмістяться таким чином, що їх вийде бачити одночасно, як ніби збудованими в одну лінію. Що таке

Частина українців може залишитися без субсидійЧастина українців може залишитися без субсидій

Частина громадян у майбутній опалювальний сезон залишаться без соціальної допомоги. Про це розповів заступник міністра соціальної політики, в ефірі телеканалу «1 + 1». За його словами, навіть якщо влітку субсідіантам