Артем працював звичайним двірником, а Ірина вчилася на піаністку. Але одного разу вони зустрілися на подвір’ї і вона погодилася піти з ним у театр

Я працюю двірником вже котрий рік. І ось якось взимку йду після роботи в гарному настрої після роботи, посміхаючись. І ось бачу назустріч мені йде дуже симпатична дівчина і посміхається мені у відповідь.

Я дуже здивувався адже я був у брудному робочому одязі. І у мене промайнула думка, а може якщо не дивлячись на мій вид вона мені посміхнулася, то може у мене є шанс. І це спрацювало.

Я підійшов знайомитися, вона позитивно відреагувала на мене. Я зумів заманити її розмовою, але номер телефону вона давати не хотіла.

Виявилося що вона вчиться в консерваторії на піаністку, тоді я похвалився перед нею глибокими знаннями в цій області і розповів, що мій дід артист балету, що жив колись на одному майданчику з відомими зірками.

Тоді вона не змогла встояти і ми обмінялися контактами. Потім зустрілися, посиділи в одному романтичному закладі.

Хотів взяти її за руку в кінці побачення, але вона не захотіла. Потім вона від мене не брала трубку.

Пройшов десь місяць, я пішов в театр, де зустрів її. Насилу вибив номер телефону ще раз. З жартівливою загрозою, що в іншому випадку стрибну з самого верхнього ярусу в оркестрову яму.

І вона не змогла відмовити мені. Я вирішив, що не буду дзвонити завчасно, але через місяць вона сама проявила до мене інтерес і запропонувала зустріч. Ми зустрілися знову пішли в якийсь заклад і вона завела зі мною дуже дивну розмову.

Вона сказала, що у неї проблеми з хлопцем, яким вона зустрічається. То він типу зраджує їй, то у нього дитинство грає в одному місці. Я був дуже здивований такому повороту подій.

Ніколи в житті не стикався ні з чим подібним. Ну і наплів їй типу слухай своє серце і таке інше. Після цього ми стали періодично бачитися.

Я водив її в контактний зоопарк, на пікнік. Але доступу ні до серця, ні до тіла так і не отримав. Вона сказала, що вони там з хлопцем вирішили всі питання.

Було дуже прикро. Я витратив на неї стільки грошей, часу, сил. Очевидно, що не можна було це так залишати. І раптом у мене дозрів план помсти.

Якраз в цей час мені треба було виїхати в інше місто у справах. І мені потрібна була заміна на роботу. Я запропонував їй це зробити і вона погодилася, зрозуміло не безкоштовно.

Я їй пояснив де і що підмітати і поїхав в інше місто. Мені було приємно усвідомлювати, що вона страждає, виконуючи дивну для дівчини роботу: змінює урни, збирає недопалки, прибирає інше сміття, штовхає тяжкості та інше.

Потім я приїхав, розрахувався з нею і з тих пір ми більше не бачилися.

Related Post

Іван закохав у себе уперту феміністку ТамілуІван закохав у себе уперту феміністку Тамілу

Таміла наш старший продавець мала славу упертої феміністки. Вона вдова, більше 10 років одна живе, виховує одна сина. На чоловіків навіть не дивилася. Самодостатня особа. Вона була частим предметом як

Ніби я повинен був забезпечити своїх родичів житломНіби я повинен був забезпечити своїх родичів житлом

Різниця у віці у мене з братом — 8 років. Він старший. Одружився 3 роки тому. Захотів жити в квартирі дружини, щоб не з нашими батьками. Вибору іншого не було.