Багатий і зрілий коханець зробив пропозицію, але мені шкода чоловіка

Все життя вибирала чоловіків старшого віку. Попадались то абьюзери, то ледарі. Завжди хотіла всіх врятувати, витягнути і виправити. Але, на щастя, я вчасно переглянула свої погляди і зустріла чоловіка – він кардинально відрізнявся від усіх моїх колишніх.

Добрий, дуже мене любить. Молодше за мене. Можливо, в цьому і проблема. Ми в шлюбі рік, разом 5 років. Весь цей час я «наставляю» його на шлях істинний: сама йду вперед, працюю  над собою, розвиваюся, а він за мною начебто «не встигає». Ми починаємо лаятися, я його «штовхаю», і все налагоджується, поки різниця між нами знову не стає відчутною. Нещодавно я змінила роботу, влаштувалася на посаду керівника. Стала займатися тим, що мені подобається.

З’явилася можливість розплатитися з кредитом. І тут я, не усвідомлюючи наслідків, дала згоду на зв’язок з керівником – власником компанії, в яку прийшла. Що мене привабило? Поруч з ним я відчуваю себе маленькою, тендітною, улюбленою. Мені не доводиться все робити самій, все тягнути на собі. Природно, він знає, що я заміжня, і пропонує вийти за нього. На даний момент він дуже допомагає фінансово.

Спимо з ним, а з чоловіком близькість – велика рідкість. Скільки не пояснювала, що мені подобається, чоловік думає тільки про себе. З ним не отримую задоволення. Але як подумаю про розлучення – серце розривається! Люблю його. Хочу залишити все як є. Але боюся, коханець буде проти такого розвитку подій, і я втрачу роботу.

Віра, 26 років

Віра, ви опинилися в дуже непростій ситуації. Ви заміжня за людиною, яку любите, але яка не встигає за вашим ритмом життя. І тут питання, чому ви повинні його штовхати, а він – встигати за вами? Картинка гармонійних відносин криється в самодостатності кожного з партнерів, ви не повинні бути сильніше. Схоже, що саме це вас і привернуло в нових відносинах.

Але ви не зможете залишити все як є, тому що вже все змінилося. Ви дозволили іншому чоловіка зробити те, чого не зміг ваш чоловік, – дати вам можливість відчути себе захищеною, маленькою,  тендітною, улюбленою.

Вас привернув чоловік, який може вирішувати все самостійно, піклуватися не тільки про себе, а й про вас. Так от чого конкретно розривається ваше серце, коли ви думаєте про розлучення? Може бути, від того, що ви вже зробили зраду і не хочеться нести відповідальність за свої дії?

Ви справедливо сумніваєтеся, що новий чоловік, який став вашим коханцем, погодиться їм залишитися на ваших умовах, з огляду на, що він зробив вам пропозицію і готовий піклуватися про вас.
Чого хочете ви самі? В якомусь сенсі ви вже зробили вибір, коли зрадили чоловікові. Залишилося зрозуміти, наскільки добре ви себе знаєте і чи вистачить у вас рішучості. Адже взагалі не робити вибір не можна. І вам потрібно думати про себе і про своє життя, де всі учасники – дорослі люди, які можуть прийняти те, що відбувається.

You cannot copy content of this page