Батюшка сказав, що якби та дівчина-квартирантка залишилася жити в квартирі, то бабуся б померла

Влітку, після смерті мого дідуся бабуся залишилася зовсім одна в двокімнатній квартирі. Пенсія у неї була маленька, тому бабуся вирішила здавати кімнату.

Район, в якому жила бабуся, був хорошим, через пару вулиць знаходився університет. Тому бабуся до осені знайшла квартирантку. Квартиранткою була дівчина Марина років двадцяти.

Бабуся швидко знайшла з нею спільну мову. Марина була привітною. Правда зовнішність у неї була трохи дивною: довге чорне волосся, чорні широкі брови, колір очей теж здавався чорним, що навіть не видно було зіниць, а сама шкіра була надто білою, на тлі чорного кольору.

Минув тиждень з моменту здачі кімнати Марині. Вночі бабуся прокинулася від гучного звуку. Він нагадав їй хропіння. Але дівчина не могла видавати такі звуки. Хропіння було схоже більше на чоловіче.

Бабуся встала з ліжка і попрямувала до кімнати квартирантки. Вона включила світло в коридорі і голосно тупала. Бабуся сподівалася, що квартирантка прокинеться від гучних кроків, вийде до бабусі, а та в свою чергу зробить зауваження з приводу чоловіка в кімнаті.

Бабуся дійшла до кімнати Марини, але ніхто не вийшов. Бабуся смикнула за ручку дверей. Двері були не замкнені. Бабуся відкрила двері і зазирнула до кімнати.

Вона побачила, що на ліжку квартирантки лежить сива баба з довгим волоссям і хропе на всю квартиру. Бабуся закрила двері і пішла спати. Вранці бабуся готувала на кухні сніданок. До кімнати увійшла Марина. – Чому ти мені не сказала, що до тебе бабуся приїхала? – запитала бабуся. –

Яка бабуся? – здивувалася Марина.
– Мене шум розбудив вночі, ось я до тебе і заглянула.
– Темно було. Вам просто здалося все – посміхнулася Марина.

Через п’ять хвилин вона пішла в університет. Моя бабуся попрямувала в її кімнату (спочатку вона домовилася з Мариною, що за додаткову плату буде робити прибирання в її кімнаті), але двері були замкнені.

Ще однією дивиною було те, що Марина ніколи не заходила в кімнату бабусі, навіть коли та її запрошувала. Напевно, її лякав хрестик з іконкою, що висять над дверима.

З кожним днем ​​бабуся відчувала слабкість у всьому тілі, яка посилювалася. Одного разу бабуся їхала на ліфті (її квартира була на шостому поверсі, а ліфт був старого типу – клітина, з якої видно всы сходові прольоти), вона побачила, як над її головою летить якась тінь.

Добравшись до свого поверху, бабуся побачила, як її квартирантка вже стоїть перед дверима і відмикає двері. Після цього випадку бабуся вирішила спровадити квартирантку, сказавши, що з іншого міста приїжджає родичка, яку потрібно поселити.

Марина все зрозуміла і сказала, що бабуся ще пошкодує про це. Коли квартирантка з’їхала, з її кімнати стали лунати шуми, страшний сміх. Бабуся покликала батюшку, щоб той освятив квартиру.

Ритуал довелося проводити кілька разів, поки все не припинилося. Батюшка сказав, що якби та дівчина залишилася жити в квартирі, то бабуся б померла. Відьма тягла з бабусі життєві сили.

Related Post

Родина брата, що живе у нас від березня, готові з’їхати тільки якщо я їм зніму окрему квартируРодина брата, що живе у нас від березня, готові з’їхати тільки якщо я їм зніму окрему квартиру

Кажуть, що дві господині на одній кухні не поладнують. Мій досвід спільного життя з родичами під час війни розширив це поняття. Дві жінки в одній квартирі не поладнають, навіть якщо

Шеф-кухар змусив молоду посудомийку відкрити сумку, але згодом гірко пошкодувавШеф-кухар змусив молоду посудомийку відкрити сумку, але згодом гірко пошкодував

Життєві проблеми на Оліну долю дуже рано. Вона поїхала вчитися до столиці і без пам’яті закохалася. На третьому курсі перше кохання призвело до незапланованого очікування малюка. Дізнавшись про стан дівчини,

До нашої зустрічі Віктор був одружений двічі. Мені здавалося, що наш шлюб нічого не зможе зруйнуватиДо нашої зустрічі Віктор був одружений двічі. Мені здавалося, що наш шлюб нічого не зможе зруйнувати

Я вийшла заміж у 18 років, у нареченого було своє житло, тож, можна сказати, мені пощастило. Вітя старший за мене на 10 років, але це зовсім не заважало нашим відносинам.