Боюся, що недостатньо хороша для свого хлопця

З хлопцем у відносинах три роки. Нам комфортно одне з одним в побуті, у нас спільні смаки, інтереси, хобі. Але я боюся, що він піде. Часто читаю історії про відомих людей, які, перебуваючи у відносинах, знаходять собі нову пару.

Батько хлопця кинув її мати, коли вона чекала другу дитину, і прожив з іншою жінкою більше 20 років. Я боюся виявитися кинутою і панікую щоразу, коли відчуваю, що недосконала. У мене немає зайвої ваги, але йому подобається сильна худоба, і тому я прагну бути худорлявою.

Я відмовляюся від своїх хобі, щоб проводити весь час з ним, але одночасно відчуваю, що забиваю на власні інтереси.

Мій хлопець любить мене, каже, що не може уявити більшого щастя, ніж бути зі мною. А мені сняться сни, в яких він зізнається, що вже давно з іншою. Не знаю, як змиритися з тим, що все може закінчитися. Що можна зробити, щоб зміцнити відносини і самої все не зіпсувати? Як прийняти себе, несхожу на його ідеальний образ?

Олена, 23 роки
Конкурувати з чиєюсь мрією – подвійний програш. По-перше, уява перевершує реальність хоча б тому, що в світі фантазій все підпорядковується одній людині – тому, хто створює ідеальний образ. А по-друге, жити з мрією може бути нудно і самотньо. Адже у неї немає своєї волі, своїх бажань – тільки те, чим наділив її автор.

Намагаючись уберегти коханого від розчарувань, ви ховаєтеся від нього за ідеальний образ. Однак так ви залишаєте його на самоті і позбавляєте себе радості бути собою.

Він вибрав вас, говорить, що відчуває себе щасливим. Схоже, вас саму більше турбує невідповідність вигаданим ідеалам, ніж того, хто їх створив. Важливо, що ви і самі помічаєте, що проживаєте не своє життя, намагаючись у всьому догодити коханій людині. Як ви ставитеся до себе? Чи подобається вам ваша фігура? Чи вважаєте ви себе привабливою?

Прислухайтеся до себе: що лежить в основі тривоги бути покинутою? Зараз ви поглинені страхом невідповідності ідеалу. Здається, ніби зберегти відносини можна, лише домігшись потрібного ступеня худорлявості або присвячуючи весь час партнеру. Ви намагаєтеся заслужити його любов, бути досить гарною, стрункою, цікавою.

You cannot copy content of this page