fbpx

Був закоханий у дівчину ще зі школи. 9 років вона мене то забувала, то знову з’являлася. І ось коли я одружився, вона знову пише: “Привіт! Як справи? Погуляємо?”

Дівчина не дає спокою…

У школі закохався в дівчину ледь старше себе: вона була на рік старше і вже закінчувала одинадцятий клас, тоді як я все ще був в десятому. Зустрілися вперше на шкільній дискотеці. Було по-справжньому здорово. Після дискотеки тиждень ходили за річку, навіть цілувалися. Але потім з нею щось трапилося, вона на час пропала: то вона “була у подруг”, то “їхала до бабусі в село”, то “вирушала на дальній сектора галактики для патрулювання від вторгнення інопланетян”. І чим довше, тим тупіші ставали відмазки. Я зрозумів, що вона мене ігнорувала.

Зробив перерву, а потім знову став надзвонювати і приставати в соцмережах. Іноді вона відповідала, а іноді і ні. Запевняла, що хлопця немає, але їй потрібно побути поки однією, про щось подумати. Я знову зробив перерву.

І таких спроб вийти на зв’язок, “побачень” було кілька. Зрештою мене це дістало. Я став сидіти вдома, читати книжки і перебувати в пригніченому стані. Вирішив їй не дзвонити і не писати.

Потім вона сама мені подзвонила і покликала “погуляти”. Ми пішли в парк. Весь вечір провели разом. Нудьга пішла, але не надовго. Вона знову пропала. На цей раз надовго.

Потім вже університет.

Ми оби вчилися в одному місті. За вищою освітою не поїхали до інших міст. Та й навіщо? У нас в місті більше десятка університетів. Я вибрав один, вона інший. На час спілкування припинилося. Я вже був на другому курсі, як вона знову покликала погуляти. Чи варто говорити, що дуже зрадів зустрічі, адже я все ще любив її. Минулий сценарій повторився: погуляли, а на наступний день вона знову зникла, наче нічого й не було.

Я знову став надзвонювати. Телефон або зайнятий або поза зоною доступу. Два дня намагався домогтися ще одного побачення, але забив. Набридло.

Наші дні…

Зараз мені 25 років, вже закінчив університет, влаштувався на роботу, одружився на нормальній дівчині. І раптом ні з того, ні з сього приходить повідомлення в одній із соціальних мереж: “Привіт! Як справи? Погуляемо?”. Відповідати не став. Додав її в чорний список. Пішла до біса! Нагулявся за дев’ять років вже. Досить. Не розумію, чого їй потрібно? Чого вона мене не залишить у спокої? Подобається, коли я мучуся?

Related Post

Брат з дружиною розлучився, це їхня справа. А хрещеницю свою, його дочку, на той момент років чотирьох, я дуже люблю. При першій же можливості забирала її до себе. Грали з нею, книги читали. У цьому віці діти дуже цікаві і рухливі. У вихідні попросила невістку привезти її, звичайно, вона мені не відмовила, оскільки і її люблюБрат з дружиною розлучився, це їхня справа. А хрещеницю свою, його дочку, на той момент років чотирьох, я дуже люблю. При першій же можливості забирала її до себе. Грали з нею, книги читали. У цьому віці діти дуже цікаві і рухливі. У вихідні попросила невістку привезти її, звичайно, вона мені не відмовила, оскільки і її люблю

Кажуть, не можна вірити снам, принаймні багатьом. Я навіть до батюшки зверталася з цього приводу. Від диявола, каже. Так. Але життя переконує в зворотному. Історія іронічна з одного боку, а

Було б дивно, якби вийшло: розчарування від сайту знайомствБуло б дивно, якби вийшло: розчарування від сайту знайомств

Є друг, недавно пережив шлюборозлучний процес. І вирішив він шукати розради … в жіночих обіймах. Коротко про Вадима: 43 роки, істотна залисина, відсутність м’язової маси і великі синці під очима.

Я вагітна і вже зараз розумію, що не кохаю свою дитину і не полюблюЯ вагітна і вже зараз розумію, що не кохаю свою дитину і не полюблю

Я вагітна, на шостому місяці. Позбуватися не можна було, довелося залишити дитину. Батько дитини погана людина. Протягом всіх відносин я спостерігала тільки зради і гулянки. Пішла від нього. Але по