Наречений кинув мене заради 19-річної. Чи є шанс його повернути?

Зустрічалися з хлопцем рік, жили разом, чекала його з вахт, любила, дбала. Він теж говорив, що цінує, любить, що я для нього найрідніша, що майбутнє бачить лише зі мною.

Потім поїхав на похорон батька і там зустрів 19-річну дівчинку. Каже, що полюбив її, а мене більше не любить. Кинув мене в орендованій квартирі, без роботи (ми планували переїжджати в інше місто). Минуло два тижні, я повинна його ненавидіти, але мені все ще не віриться, що він міг так швидко розлюбити. Так, у нас бували сварки, але у кого їх немає? Я завжди мирилася перша, вмовляла його, прощала. Що мені робити? Спробувати його повернути? Відпустити? Я заплуталась…

Яна, 27 років
Яна, з вашого листа зрозуміло, що хлопець  залишив вас в складній ситуації. Чи зможете ви тепер йому довіряти? На мій погляд, він повинен був допомогти вам. Так, почуття можуть йти, але людське ставлення, відповідальність – ні. Можливо, цього і не було? Він був з вами, потім прийняв рішення розлучитися і просто залишив вас на люорендованій квартирі і без роботи, знаючи, що ви обидва готувалися до переїзду.

Давайте уявимо, що він до вас повернувся. Тепер ви знаєте, як він може з вами вчинити, – а може, і не тільки з вами, можливо, він так поводиться з усіма. Запитайте себе: чи дійсно ви готові створити з ним сім’ю, народити дитину? У сім’ї, в партнерстві двоє можуть покластися одне на одного, відносини – це довіра, яку він підірвав. Якщо навіть він вирішить повернутися, вважаю, йому доведеться докласти чимало зусиль, щоб цю довіру відновити. Чи буде він це робити? Судячи з того, що ви написали ( «я завжди мирилася перша, вмовляла його, прощала»), – не факт.

Два тижні – занадто короткий термін, щоб усвідомити те, що трапилося. Зараз у вас стадія невіри ( «цього не може бути»), за нею підуть бідкання за втраченим і процес прийняття. Вам належить внутрішньо відпустити цю людину і надії на спільне майбутнє. Розставання не даються нам легко, треба бути готовою до того, що якийсь час буде боляче, але це пройде.

Ви обов’язково зустрінете людину, з якою зможете побудувати повноцінні відносини, засновані на довірі, а не на всепрощення і домовленостях з вашого боку. Тоді це буде рівноправний і збалансований союз.

You cannot copy content of this page