Чоловік пішов до іншої, але поводиться так, ніби хоче повернутися

Чоловік пішов від мене до іншої жінки, коли я була на п’ятому місяці вагітності. Вона старша за нього, у неї восьмирічна дитина. Вони з’їхалися через три тижні після його відходу від мене, а ще через три тижні він став все частіше з’являтися у мене на порозі під приводом «побути з дитиною, послухати, як він штовхається». Чим далі, тим більше велелюбний він поводиться по відношенню до мене. Весь час намагається мене обійняти, поцілувати. При цьому обурюється, що та жінка, з якою він живе, не довіряє йому, каже, що він повернеться до мене, коли народиться дитина.

Він заявляє, що не змінить свого рішення, а веде себе інакше. Я не розумію, як себе вести з ним, боюся його повернення, знаю, що пробачу. Боюся чергову зраду. Може, варто розірвати все самій, незважаючи на дитину і почуття до чоловіка?

Ольга, 25 років. Порада від фахівця
Коли чоловік йде до іншої, виникає два сценарії розвитку подій. Перший – спробувати боротися за свого коханого і повернути його в сім’ю. Другий – прийняти розлучення і почати будувати своє життя самостійно. Який з них вам ближче?

Те, як веде себе батько вашої дитини, більше штовхає вас до того, щоб знову відповісти йому взаємністю і почати відносини. Але в цьому кроці є кілька великих пасток. Ваш чоловік може повернутися, ви можете постаратися і зробити так, щоб він залишив іншу. Ви можете його прийняти, але вибачте чи?

Складно почати життя заново, коли є така оприлюднена зрада. Якщо людина зрадила один раз (а відхід з сім’ї, коли один з партнерів не очікує і знаходиться в уразливому положенні, – не що інше, як порушення цілісності сім’ї та якесь зрадництво), то він це може зробити це ще раз. Це найпоширеніший страх, який поселяється в душі. Як забути таке?

Це перша пастка. З нею можна впоратися. Комусь це вдається досить легко. Можна сказати собі: «Він знову зі мною, і я щаслива!» А у когось черв’ячок сумніву зжирає зсередини, і людина не може відновити довіру. Для того, щоб відносини реально малий шанс, одному потрібно захотіти прийти, а другому – захотіти його пробачити.

Якщо ви хочете зберегти сім’ю, то боріться за батька своєї дитини. Коли ви були дружиною, він зраджував вам з іншою жінкою. Тепер, коли вона стала «законною» партнеркою, його знову привертає «заборонений» плід – йому знову цікаві ви.

І це друга пастка. Йому цікава така гра, інтрига: завжди його хтось чекає і хтось є в потаємній кишені. Його приваблює такий процес. Варто подумати, чи готові ви до такого розкладу?

Можливо, він дійсно хоче повернутися. Так буває, що те, що здавалося забороненим, новим, цікавим, на перевірку виявляється тією ж «битовухою». І тоді все те, що було в першому шлюбі, знову привертає і здається рідним. І у цієї медалі багато граней.

Важливо зрозуміти, чого хочете ви і чого хоче він. Для цього потрібно почати діалог. Задайте собі питання: «Я люблю цю людину? Я хочу бути з ним? Я зможу його простити? » Якщо «так», без всяких «але», то боріться! Якщо ж, поставивши собі всі ці питання, ви відчуєте сумнів або зрозумієте, що з прощенням у вас труднощі, то закривайте ці двері і озирніться навколо. Можливо, ваш майбутній чоловік вже десь поруч.

І не робіть нічого заради когось, наприклад, заради дитини. Чи не нагороджуйте вашого малюка таким тягарем. Це важка ноша, і дітям вона часто буває не під силу. Робіть все тільки заради себе. Це найкраще, що ви можете зробити в цій ситуації

You cannot copy content of this page