Чоловік почав матюкатися

Ми знайомі десять років, одружені три місяці, я вагітна. Останнім часом чоловік почав при мені матюкатися. Раніше такого ніколи не було.

Коли запитую, чому він так себе веде, відповідає, що я його все життя доводила, і це лише результат. Днями я випадково зачепила дверцятами автомобіля бордюр і вислухала на свою адресу потік ненормативної лексики.

Він кричав самозабутньо, від усього серця, образив мого покійного батька, називав мене жахливими словами. Таке трапилося вперше. Німий протест – не вихід, але і говорити з ним просто не можу. Ніяк не прийду в себе. Що робити? Перший раз вже трапився …

Юлія, 30 років
Юлія, а чому ви не можете розмовляти з чоловіком? Чим би не було викликано його невдоволення, це, в кінцевому рахунку, невдоволення самим собою, а ваші вчинки – лише те, що це невдоволення запускає.

Кожна людина може розлютитися, якщо щось в його житті йде не так або його не влаштовує. Але зривати свою злість на близьких – не вихід. Така поведінка не допоможе вашому чоловікові вирішити особисті проблеми, а крім того, вона робить ваше життя з ним емоційно небезпечною.

Вкрай сумно, що такої необхідної безпеки у вашій родині зараз немає. Хтось повинен за неї відповідати. Цим кимось можете стати ви. Почати можна з захисту себе від брутальності чоловіка. Покажіть йому, що ви себе поважаєте і здатні захистити від проявів неповаги з його боку. Що ви хочете сім’ю з ним, але не будь-які відносини вас влаштовують.

You cannot copy content of this page