Чоловік покинув мене через вигадані звинувачення….

Ми прожили разом майже 4 роки. З них – 1 рік і 7 місяців намагалися зачати дитину. Але ніяк не виходило. Одного разу чоловік прийшов до мене на роботу і спокійним голосом повідомив, що нам треба розлучитися, нічого при цьому не пояснюючи. Лише через кілька місяців він проговорився, що я не змогла завагітніти через те, що нібито зраджувала йому і робила аборти.

Насправді абортів і зрад не було. Він постійно ревнував мене до всіх і вся: занадто рано пішла на роботу, занадто пізно прийшла. Пішла гуляти з подругами в парк, довго була в магазині. Боляче було все це усвідомити і пережити. Адже я любила і люблю його. Повірила в його почуття до мене. Довірилася. Перед заміжжям він мене довго домагався. А потім взяв і кинув. Навіть не захотів поїхати разом в клініку і перевіритися. Якось я задала чоловікові питання, чи любить він мене. Чоловік відповів, що після зрад і абортів ніяких почуттів до мене у нього не залишилося. І я не та дівчина, з якою він хоче прожити життя. Що мені робити далі? Як впоратися з болем?

Юлія, 29 років. Порада від психолога.
Юлія, звичайно, вам боляче через несправедливе звинувачення, прикро виправдовуватися у відповідь на помилкові претензії і підозри. Ви пишете, що любите чоловіка, але що саме вас притягує до нього? Які якості цієї людини переважують його грубість, підозрілість? Він жорстокий з вами. Чим же його дії відрізняються від агресивної поведінки домашніх насильників?

Він вбивав і труїв вашу душу. Він ображав ваші почуття найстрашнішими висновками, звинувачував вас у вигаданих злочинах. Може бути, добре, що у вас так і не народилася дитина в шлюбі: чоловік міг би і раніше підозрювати б вас в невірності, потім звинувачував би дітей в крадіжці, наприклад …

Наскільки вам спокійно було жити з ним, якщо він не вірив вам, а спирався на вигадані факти? У що б перетворилася ваше життя і життя ваших дітей? Звичайно, боляче чути жорстокі слова від чоловіка, але хіба раніше ви були з ним щасливі? Боляче ще й від того, що доводиться визнати неспроможність відносин, сумно, що сім’я протрималася недовго. Але прийміть його відхід як подарунок, адже ви ще молоді, здорові. Знайдете підходящого супутника з адекватними думками і поведінкою.

Проте варто задуматися, чому при виборі чоловіка ви пропустили якісь важливі моменти, не надали значення особливостям поведінки, не вважали за дивними і прийняли за норму стиль спілкування, цінності та погляди. Спробуйте з психологом проаналізувати ваші уподобання при пошуку партнера. Можливо, тут криються причини, що штовхають на вибір певних чоловіків. Якщо цього не зробити, ситуація може повторитися …

Варто поговорити з фахівцем і про те, як саме ви переживаєте розставання, обговорити вашу реакцію на образу і приниження, смуток і любов до людини, який вас відверто мучив. Що криється за такою формою любові? Чому ви ще любите цю людину? Варто з цим розібратися, щоб почати нові стосунки з новими правилами і відпустити старі з миром.

Related Post

Дружина нашого працівника подала на аліменти. Чи повинні ми йому допомогти?Дружина нашого працівника подала на аліменти. Чи повинні ми йому допомогти?

Хочу запропонувати до обговорення історію на кшталт тих, де багато невідомих та пояснень не буде, але рішення приймати треба. Нашій організації надає послуги одна людина: щось полагодити, перевезти, купити, встановити.