Чоловік покинув мене через вигадані звинувачення….

Ми прожили разом майже 4 роки. З них – 1 рік і 7 місяців намагалися зачати дитину. Але ніяк не виходило. Одного разу чоловік прийшов до мене на роботу і спокійним голосом повідомив, що нам треба розлучитися, нічого при цьому не пояснюючи. Лише через кілька місяців він проговорився, що я не змогла завагітніти через те, що нібито зраджувала йому і робила аборти.

Насправді абортів і зрад не було. Він постійно ревнував мене до всіх і вся: занадто рано пішла на роботу, занадто пізно прийшла. Пішла гуляти з подругами в парк, довго була в магазині. Боляче було все це усвідомити і пережити. Адже я любила і люблю його. Повірила в його почуття до мене. Довірилася. Перед заміжжям він мене довго домагався. А потім взяв і кинув. Навіть не захотів поїхати разом в клініку і перевіритися. Якось я задала чоловікові питання, чи любить він мене. Чоловік відповів, що після зрад і абортів ніяких почуттів до мене у нього не залишилося. І я не та дівчина, з якою він хоче прожити життя. Що мені робити далі? Як впоратися з болем?

Юлія, 29 років. Порада від психолога.
Юлія, звичайно, вам боляче через несправедливе звинувачення, прикро виправдовуватися у відповідь на помилкові претензії і підозри. Ви пишете, що любите чоловіка, але що саме вас притягує до нього? Які якості цієї людини переважують його грубість, підозрілість? Він жорстокий з вами. Чим же його дії відрізняються від агресивної поведінки домашніх насильників?

Він вбивав і труїв вашу душу. Він ображав ваші почуття найстрашнішими висновками, звинувачував вас у вигаданих злочинах. Може бути, добре, що у вас так і не народилася дитина в шлюбі: чоловік міг би і раніше підозрювати б вас в невірності, потім звинувачував би дітей в крадіжці, наприклад …

Наскільки вам спокійно було жити з ним, якщо він не вірив вам, а спирався на вигадані факти? У що б перетворилася ваше життя і життя ваших дітей? Звичайно, боляче чути жорстокі слова від чоловіка, але хіба раніше ви були з ним щасливі? Боляче ще й від того, що доводиться визнати неспроможність відносин, сумно, що сім’я протрималася недовго. Але прийміть його відхід як подарунок, адже ви ще молоді, здорові. Знайдете підходящого супутника з адекватними думками і поведінкою.

Проте варто задуматися, чому при виборі чоловіка ви пропустили якісь важливі моменти, не надали значення особливостям поведінки, не вважали за дивними і прийняли за норму стиль спілкування, цінності та погляди. Спробуйте з психологом проаналізувати ваші уподобання при пошуку партнера. Можливо, тут криються причини, що штовхають на вибір певних чоловіків. Якщо цього не зробити, ситуація може повторитися …

Варто поговорити з фахівцем і про те, як саме ви переживаєте розставання, обговорити вашу реакцію на образу і приниження, смуток і любов до людини, який вас відверто мучив. Що криється за такою формою любові? Чому ви ще любите цю людину? Варто з цим розібратися, щоб почати нові стосунки з новими правилами і відпустити старі з миром.

You cannot copy content of this page