Чоловік попрікає мене зайвою вагою, постійно говорить образливі слова

До 17 років у мене була проблема із зайвою вагою. Мій зріст 156 см, і я важила цілих 75 кілограмів. Зовнішність у мене симпатична, але через те, що я товста, мене постійно дражнили у школі. Ніхто не хотів дружити зі мною, у мене не було хлопця.

Я дуже страждала з цього приводу, але схуднути у мене не виходило. Може, це спадковість у мене така, тому що мама й тато теж мають зайву вагу. Але вони якось не дуже хвилюються з цього приводу, і мені радили так робити. Мама говорила, що у людині цінують не зовнішність, а вчинки. Але я так не думала, і час показав, що я маю рацію.

До 20 років мені вдалося скинути вагу, і стати хоч і не такою стрункою, як колишні однокласниці, але все ж таки привабливішою. Я зустріла хлопця і це стало ще одним стимулом для роботи над собою. Я була щаслива, коли він запропонував руку і серце, і за рік у нас народилася чудова донька.

Чоловік просто обожнював мене та дочку, але через деякий час усе змінилося. Він перестав робити мені компліменти, говорити слова кохання, і чому, ви думаєте, відбулася така зміна? Так, я після пологів стала стрімко набирати, і коли дитині виповнився рік, я вже важила 87 кілограмів.

Чоловік робив мені постійно зауваження, особливо під час їжі, став контролювати та коментувати, як я їм. Стало ще гірше, я завжди ходила напівголодна та їла, коли він не бачив. Я втратила контроль, оскільки часто доводилося з’їсти швидко звичайний шматок хліба з молоком або чаєм, доки він не бачить.

Чоловік не тільки не підтримує мене, ще й не допомагає, якось впоратися із зайвою вагою. Навіть нещодавно сказав, що йому соромно перед друзями за мене. Сказав: “У всіх дружини, як дівчатка, одна ти, така”.

Я розумію, що він має рацію, тільки забути його слова не зможу ніколи. Вирішила ходити в басейн, але тепер хочу схуднути лише для себе, а не для чоловіка.

Related Post

Історія про шкарпетки, які допомогли дізнатися мені всю правду про мого коханогоІсторія про шкарпетки, які допомогли дізнатися мені всю правду про мого коханого

Мені 29 років. Майже два місяці тому закінчилися стосунки, які тривали півтора року. Вони ні до чого не вели, були прісні, і, мабуть, просто не доля. Вирішила у соцмережі в

4 речі, які ми робимо незамислуючись, можуть нанести шкоду4 речі, які ми робимо незамислуючись, можуть нанести шкоду

Хот дог За даними Американської академії педіатрії, щорічно понад 10 000 дітей у віці до 14 років потрапляють у відділення невідкладної допомоги в результаті того, що подавилися їжею. До 77

«Одного разу я два роки прожила без гарячої води …»«Одного разу я два роки прожила без гарячої води …»

І зрозуміла одну дуже важливу річ: Одного разу я два роки прожила без гарячої води. Точніше, на кухні вона текла, а ось у ванній ледь капала, так що неможливо було