Чоловік проколов колеса сотень автомобілів заради знайомств з жінками

У японському місті Хігасіура, префектура Айті, затримали зловмисника, який проколював колеса автомобілів заради знайомств з жінками.

Поліція зацікавилася 32-річним службовцем з міста Міесі після звернення 43-річної жінки. Вона поверталася із супермаркету на автомобілі і помітила, що у неї спущено колесо. Як тільки вона з’їхала на узбіччя, поруч зупинився незнайомий водій і запропонував допомогу.

Жінка згадала, що те ж саме відбулося з нею в минулому червні. Це здалося їй підозрілим, і вона розповіла про свої сумніви поліцейським. Вони перевірили записи камери відеоспостереження на парковці супермаркету і виявили, що якийсь чоловік пошкодив її автомобіль, а потім поїхав за нею на власній машині.

Їм вдалося встановити, що зловмисника звали Oсіто Харада. Після затримання він пояснив свій вчинок тим, що хотів познайомитися з жінкою.

Японські користувачі інтернету з’ясували, що сім років тому повідомлялося про арешт чоловіка з тим же ім’ям і прізвищем, якого підозрювали в аналогічному злочині.

За словами його адвоката, він проколював шини близько тисячі разів, щоб знайомитися зі своїми жертвами. У поліція Хігасіури не підтвердили, що мова йде про Oсіто Хараді, який був затриманий тепер.

У 2018 році повідомлялося, що в японському місті Хадано, префектура Канагава, заарештували чоловіка, який прикинувся сліпим, попросив жінку відвести його в туалет. Особистість зловмисника допомогло встановити відео.

You cannot copy content of this page