Чому деяким людям важко повірити, що хтось може знати англійську мову, німецьку чи китайську не важливо. Але вони вважають своїм прямим обовʼязком “викрити брехню”

Ось є така дивна категорія людей. Але я не зрозумію, у чому причина. Чому деяким людям важко повірити, що хтось може знати англійську мову, німецьку чи китайську не важливо. Але вони вважають своїм прямим обовʼязком “викрити брехню”.

Ось, наприклад, якась людина говорить я знаю китайську мову. Адекватні люди йому на це скажуть “А чи важко було вчити? А як ти вивчив сам чи з учителем? А скільки в тебе це часу зайнято?” Але є частина неадекватів, які скажуть “Так не може бути. Доведи.”

І при цьому самі вони не знають китайської, і не те що китайської, а і свою рідну мову не завжди знають нормально. Але вони почули фразу десь у китайському фільмі. І починають “Ось переведи мені це” Навіть якщо людина правильно переклала. Вони скажуть “Ти не знаєш нічого.”

Або вони беруть різні автоматичні перекладачі на кшталт гугл перекладача і починають кидати фрази китайською і хотіти, щоб ти з ним починав спілкуватися китайською. Зрозуміло, що будь-якій адекватній людині це смішно, і вона не витрачатиме часу на докази, що якусь мову знає, ще й тому хто це мова не знає.

Але що ж такими людьми рухає? Вони що, вважають, що неможливо іноземну мову вивчити? Але що неможливе для них? Адже головне треба мати бажання, а у вік інтернету можливостей повно.

І онлайн мовні школи, і різні програми для спілкування з носіями, і платні, і безплатні. Та врешті-решт у бібліотеці є книги безплатні, словники та інше, є й університети з факультетами для вивчення іноземних мов.

Так само все те, що я вище написала, стосується не тільки мов. А буває, якщо в людини професія програміст (чомусь їх найбільше бажають перевіряти) то починається, а доведи.

І починають давати рядки з навчальної програми з інформатики уривки програми, і говорити скажи що за програма. І навіть якщо відповідь правильна, більшість таких людей скаже: “Ти не програміст”.

Тому що їм у принципі все одно на відповідь. Правильно чи не правильно. Але їм чомусь складно повірити, що в людини така професія. Але що в ній здається таким неможливим?

Цікаво, вони лікарям не починають говорити: “а доведи проведи операцію при мені?” Чи, може, теж починають? Але коли ти відмовляєшся проходити ці дурні перевірки, вони знову видають: “ти не знаєш іноземної, все ти не програміст.”

You cannot copy content of this page