Це чоловік, якого я шукала

Мені 35, двічі розлучена, двоє дітей. За типажем швидше за все осляча шкура.

У квітні я подала на розлучення, а в липні щоб розвіятися я зареєструвалася на іноземному сайті знайомств. І спілкування і гарантія що не потрібно відразу йти на побачення. Там зі своєї категорії (35-40 від 185) я вибрала п’ятьох і відправила їм підморгування. Відповів один. Спочатку він мені сподобався більше всіх, абсолютно мій типаж, але він був вдівцем.

Конкурувати зі святою покійницею я не хотіла. Але ми стали спілкуватися, все було добре, перейшли у месенджер.

Про нього. 37, швед, виховує дочку, дружина померла від раку 6 років тому, був в армії, потім пожежним, зараз займається вибухами в шахті, мисливець. Мужик мужикастий, під два метри, 100 кг, борода, найдобріші очі, червоніє – я закохалася як кішка.

Перейшли в скайп, він виявився в сто раз гарніше, відразу пішов плямами, збентежився, сказав що я красива став фліртувати, я ж від того що він виявився такий хороший, прям перед ним там же напилася. Я дуже злякалась. Але він відреагував нормально.

Спілкування було інтенсивним, але він став пропадати. Я розуміла що він самотній батько (сама одна виховувала дочку 8 років, а зараз взагалі двох) важка робота, він не в офісі папірці перебирає і коли є час він просто йде в ліс з рушницею.

Тому мозок йому не сношала, коли з’являвся то реагувала: О! Живий! Вітання!

Я бачила що йому подобаюся, він мені потім сказав це в обличчя, флірт з переходом в сексуальний був, надсилав фото звіти що він і як, включаючи родичів, я бачила що відносини прогресують.

Заговорила про зустріч, у Одесі, він сказав що так, це можливо, звичайно. Одного разу сказав, а куди поспішати. У мене подруга в Швеції, вона мені говорила що шведи гальмуваті, це нормально що він зникає, у них не прийнято списуватися весь час, роками спілкуються в скайпі, тому я не думала навіть що він з герой-коханець, ну просто гальмівний швед, тим більше він з північних, там все ще гірше.

Потім прочитала статтю про розмороження і це було про мого шахтаря. Дослівно. На цей момент спілкування звелося до 2-3 коротких розмов в месенджері, скайпу немає з кінця серпня. Ми домовлялися поспілкуватися, він написав що зараз відвезе дочку і подзвонить, але не прийшов.

Я йому написала привіт, нуль реакції, потім він став лайкать мене в інстаграммі, я відправила йому картинку з фільму Дзвінок, він його боїться і що я зрозуміла чому він не прийшов в скайп – страх моніторів, він відповів що це телефон глючить, я йому ну раз телефон, добре, а то я думала що мене не хочеш бачити.

Відразу закидав фотками з нічного полювання. Потім був короткий жорсткий флірт, пропав. Так і триває. Але відчуваю що і згаснути може, вже гасне. Якщо раніше читав відповідав, потім не читав, зараз читає і не відповідає або відповідає з дводенною затримкою.

Я розумію що це вдівець, з дитиною, холодний із народження.

Відносин не було три роки, сказав що шведські сайти знайомств йому не подобаються, це секс маркет, минулі відносини серйозними були. Але сім’ю і відносин хоче. На тему сексу спілкувався, але стримано, але видно що давно не було, зізнався в цьому.

За життя дуже товариський, але в своєму колі, активний у житті. Я до цього ставлюся з розумінням, і навіть вдячна що в усьому цьому він знаходить час і на мене.

Як у нас почалося, з сайту він пішов (я моніторю).

Ще до того як я зрозуміла що він пропав, я в соплях писала лист, але не відправила, він з’явився як ні в чому не бувало.

Він мені не просто подобається, це чоловік якого я шукала.

Тому питання:
А на фіга мені це треба? Не варто. Треба.

Я хочу витягнути його на зустріч і хочу написати йому листа, через вмираюче спілкування не можу йому сказати все що думаю. Просто немає діалогу.

Хочу написати, але не знаю як сформулювати, що у мене немає до нього користі, і заміж я не хочу, що поважаю його, розумію, закохалася, прийму його відмову.

З приводу зустрічі, я не знаю .. сказати йому? Він взагалі сховається, не хочу бути липкою і настирливою. В кінці жовтня я буду у справах в Одесі, у мене є гроші і шенген, я мобільна, але жовтня для нього напевно рано, у нього сезон полювання в розпалі. Але пізніше я не знаю чи зможу. Приїхати до Швеції? Боюся налякати .. Але я впевнена що зустріч поставить все на свої місця.

Спасибі що прочитали, сподіваюся на вказівку моїх помилок і порад як себе вести!

You cannot copy content of this page