fbpx

Це варто прочитати всім!!!

Цього вечора я гадала, що мене нічого не розсмішить, настрій було зіпсовано повністю і безповоротно. Я стояла на касі і думала, що ж це приготувати на вечерю.

До зарплати лишилося всього кілька днів, але і їх треба пережити. А в гаманці на буханку хліба і пакет молока, в кращому випадку. Якось в цьому місяці ми прорахувалися.

За мною стояла жінка, гарно вдягнена, але в капелюхові. І той капелюх абсолютно не пасував до її речей, видно було, що вона вдягнена зі смаком, речі підібрані, і абсолютно не з того ансамблю капелюшок.

Поки я складала свої не хитрі покупки в пакет і чекала на здачу, побачила як в тієї жінки з-під капелюшка полилася кров. Злякалися всі, найбільше касирка, яка якраз підняла голову і зустрілася поглядами з цією дамочкою.

Так от, вона звісно стояла і дуже сильно нервувала, купувала всього лиш пляшку води і пакет макарон. Видно було що дуже поспішала.

Їй запропонували допомогу, але вона відмовилася і побігла далі. Уже при виході мадам наткнулася на охоронця.

Він в порівнянні з її тонкою фігурою і невисоким ростом виглядав і здавався, що називається шафою.

Коли вони зіткнулися,то з голови злетіла шляпа. Під капелюхом був ракет з фаршем. І все б нічого, але жінка не розкаялася, єдину річ яку вона сказала, так це те, що фарш треба пакувати в кілька кульків, щоб не потрапитися.

Related Post

Вкотре переконуюсь, що зі своїми працювати набагато гірше, бо чужі люди адекватнішіВкотре переконуюсь, що зі своїми працювати набагато гірше, бо чужі люди адекватніші

Маю дуже цікавих родичів. Все почалося з того, що ми заснували свій невеличкий бізнес і займаємося виготовленням матеріалів для будівництва під ключ. Одним словом, ми можемо облаштувати пустий будинок або

Не розумію, чоловік мені зраджує або я зійшла з розумуНе розумію, чоловік мені зраджує або я зійшла з розуму

За два місяці до Нового року у нас зіпсувалися відносини з чоловіком, на мої спроби щось вирішити він тільки відмахувався. Я ревнувала його. Він заговорив про розлучення. А після Нового