Дізналася, що батько зраджує мамі. Як краще вчинити: розповісти мамі або робити вигляд, що нічого не відбувається?

Виховуємо з чоловіком 4-річну дочку. Вирішили, що з декрету на роботу повертатися не буду, а займуся доглядом за малям.

Весь час ми, як найкращі подружки, проводимо разом. Між розвиваючими заняттями і кружками дочки встигаю з’їздити у своїх справах, а іноді навіть манікюр зробити.

Серед робочого дня можу дозволити собі почитати в кав’ярні, поки дочка на черговому занятті. Якось я заглянула в найближчу кафешку, а там сидів батько з незнайомою мені жінкою.

Я здивувалася, побачивши його, адже він повинен бути на роботі. На момент, коли тато цілував супутницю, я, з приступом нудоти вибігла із закладу.

«Він мене не бачив. Він зраджує мамі. Що ж робити?», – божевільний вихор думок проносився в голові.

Не тямлячи себе від образи і обурення, я мчала по вулиці. Як краще вчинити: розповісти мамі або робити вигляд, що нічого не відбувається?

Коли я нарешті прийняла рішення втрутитися в стосунки батьків, мама своєю спокійною відповіддю приголомшила мене ще більше:

«Я в курсі, у нас вільні стосунки. Ми любимо і поважаємо одне одного, але не хочемо обмежувати».

Я і гадки не мала, що мої батьки такі – “просунуті люди”, навіть якось не по собі стало, адже у мене зовсім інші сімейні цінності.

Може, доживу до їх віку – і не таке утну…

Related Post

Мій чоловік не наймає людей робити ремонт, тому що сам вміє. Вміє, але тільки ніколи нічого не доробляє до кінцяМій чоловік не наймає людей робити ремонт, тому що сам вміє. Вміє, але тільки ніколи нічого не доробляє до кінця

Чоловік ніколи нічого не доводить до кінця. Я, звичайно, знала про цю його особливість, коли виходила заміж. Але тоді я думала, що з часом в ньому прокинеться відповідальність, та й

Боюся, що хлопець зробить мені пропозиціюБоюся, що хлопець зробить мені пропозицію

Пишу на правах повної анонімності. Мене затягує в шлюб. Бачу, що відносини йдуть до шлюбу. Хлопець вже кілька разів ставив жартома питання а-ля: “Не хотіла б взяти моє прізвище?”. Але

Хочу помститися колишній подрузі за її токсичне і споживацьке ставлення до мене. Що з цим робити?Хочу помститися колишній подрузі за її токсичне і споживацьке ставлення до мене. Що з цим робити?

У мене була токсична подруга, я тільки з часом почала розуміти все і потихеньку віддалятися. Всіх причин, з яких ясно, що вона токсична (а не що це я вигадала все)