Дізналася, що діти продають дорогі речі, які я купую онуці

Вже більше року, як я на заробітках. Подружка якось закликала до Італії, а мені і не було чого втрачати. Син виріс і ніколи не знаходить часу завітати в гості. А сидіти і нічого не робити я просто не можу.

Я одразу вирішила, що типова доля наших жінок-заробітчанок, що їдуть, аби купити дітям домівки чи квартири, мене не торкнеться. Я заробляю собі на гідну старість, нічого більше. Син вже дорослий, тож як чоловік не має чекати від мами грошей. Я взагалі собі дала таку обіцянку, що не робитиму жодних грошових переказів.

Так впринцпі і роблю. Єдине, я дуже люблю свою онуку. Аліночка пішла у другий клас, гарно навчається, завжди знаходить час подзвонити бабусі. Тому їй я намагаюся надсилати подарунки.

Вважаю, що якщо вже просити купу людей з тою передачею, то варто везти щось гідне. На зиму я знайшла гарний пуховик для дитини, досить недешевий, зате буде наймодніша у класі і не мерзнутиме. А ще купила їй айфон, останню модель. Хто б що не казав, а я вважаю, що вже можна. Наша Аліна взагалі-то блогер, хоч поки тільки родичі і підписані. Але вона вірить, що зможе, тому і я вірю. А новий айфон їй у цьому допоможе.

Передавала через близьких друзів, вже в Україні подарунки віддали в руки до невістки. А потім одна розмова з онучкою мене просто шокувала. Дитина, як виявилося, ніяких подарунків не бачила, навіть не зрозуміла про що я її питаю.

Не лишалось іншого вибору, як подзвонити до сина і накричати. Я сказала, щоб все повернули, як було і віддали дитині її подарунки.

У відповідь він лише сказав, що куртку вже носить дитина, батькам якої її вдалось продати, тому ніяк не можна нічого повернути. А телефон на думку мого сина задорогий для восьмирічної дитини. Він проти, щоб Аліна із таким ходила.

Ходжу, як помиями облита, не можу заспокоїтися від злості на дітей. В голові не вкладається, як можна забирати радість у власного дитя. Чому для них гроші – це все, а посмішка дитини, то вже другорядне. Ненормальні.

 

Related Post

Мати чоловіка купила хату, моя подруга не хоче там жити але заради свого житла готова терпітиМати чоловіка купила хату, моя подруга не хоче там жити але заради свого житла готова терпіти

Прибігає сусідка до мене, і каже ну все, прощатися будемо. Я кажу чого, що сталося. Нікуди ж не збиралися наче б то,переїжджаєте знову чи що. А та почала розповідати, що

Батьки мого коханого хочуть, щоб його наречена була без дитини. Але в мене є дочка і я не хочу щоб він через мене з ними сваривсяБатьки мого коханого хочуть, щоб його наречена була без дитини. Але в мене є дочка і я не хочу щоб він через мене з ними сварився

Від першого шлюбу у мене є дочка. У другому шлюбі мені зробили штучні пологи через патологію плода. Після другого розлучення і невдалої вагітності в моїй голові щось заклинило. Я почала