fbpx

Для початку розповім про своє дитинство. У нас була не дуже багата сім’я і частенько бувало, що грошей зовсім не було. Через це про дорогий гарний одяг не могла йти мова

Для початку розповім про своє дитинство. У нас була не дуже багата сім’я і частенько бувало, що грошей зовсім не було.

Через це про дорогий гарний одяг не могла йти мова. Батьки мої розлучилися коли я була зовсім крихіткою, батько зовсім не цікавився моїм життям, а мама поїхала на заробітки в інше місто, я проживала з дідусем і бабусею.

Десь в 10 років у мене почали з’являтися страшні комплекси, з приводу моєї зовнішності, адже я була найвищою дівчинкою в класі, статусу, інтелекту (хоча я була далеко не дурною дівчинкою).

Через 5 років дійшло до того, що стала в прямому сенсі цього слова боятися заговорити зі своїми однокласниками. На вулиці, з друзями ніби все добре було, але в школі було зовсім все погано.

Після я закінчила 9 класів і пішла в технікум, історія тривала. Я почала випивати і пропускати пари, після злетіла зі стипендії і була на межі відрахування.

Я наробила купу помилок, втратила всіх друзів і навіть приходили думки про те, що піти з життя.

Але все таки я знайшла в собі сили, кинула пити, почала читати книги з психології і незабаром зрозуміла, що я все таки нічим не гірше за інших.

Помирилася з деякими друзями і перестала так зациклюватися на своїй зовнішності. Через 2 роки познайомилася з хлопцем і вийшла за нього заміж, через рік у нас з’явилася маленька донечка.

Тепер я замість того, щоб бідкатися всім, що не красива, просто почала доглядати за собою, і знаєте, я перестала боятися людей, у мене тепер багато знайомих.

Так що дівчата які не мають впевності в собі, перестаньте засмучуватися через дрібниці, а просто живіть і радійте життю, і тоді у вас все налагодиться.

Related Post

Як інтернет мало не зламав Лідії Степанівні життя …Як інтернет мало не зламав Лідії Степанівні життя …

Почалося все з того, що чоловік нашої героїні почав приділяти їй менше уваги. Припинилися ранкові пощипування за попу. Раніше було від п’яти до десяти пощипування за той час, поки Іван

Поки Мишко бігав від ліжка однієї до іншої, я зробила нас багатимиПоки Мишко бігав від ліжка однієї до іншої, я зробила нас багатими

Другий чоловік занудьгував після 2х років шлюбу і пішов до молодої співробітниці. Історія стара, як світ. Але це тільки початок. У нас був спільний бізнес. Почався він у 2009 році,