Для в’їзду українців в умовах пандемії відкриті 23 країни

Про це заявив міністр закордонних справ під час онлайн-брифінгу.

“Країн, які відкриті для українців, загалом 23. Вони включають ті держави, куди потрібна віза, тобто в’їхати можна, але з візою, і де діють певні карантинні обмеження, тобто в’їхати можна, але потрібно дотримуватися певних правил. Це Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Велика Британія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея – це найпопулярніші напрями», – сказав міністр.

Він додав, що решта відкритих для українців країн «не менш прекрасні», але масового потоку українських туристів туди не спостерігається.

«Це Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Єфіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови. Але прошу зосередитися на першому списку», – зазначив глава МЗС.

Водночас він порадив співвітчизникам перевіряти інформацію про можливості в’їзду до іншої країни, перш ніж купувати квиток для подорожі.

Як відзначалося раніше, з 28 березня Україна повністю закрила кордон для регулярного сполучення, в тому числі авіаційного. Внутрішнє пасажирське авіасполучення поновилося 5 червня, а з 15 червня в Україні відновилося й міжнародне авіасполучення.

Нині в Україні до 31 липня діє адаптивний карантин.

You cannot copy content of this page