До мене красиво залицяються, але відносин як не було, так і немає

Всі відносини з чоловіками починаються дуже бурхливо: величезні букети троянд, залицяння, дорогі ресторани. Провести 20 годин в літаку заради зустрічі зі мною – не проблема.

Але потім все сходить нанівець. Я намагаюся вести себе культурно і дуже тактовно. Дбаю, проявляю терпіння, десь йду на поступки, не прошу мене утримувати, але нічого не виходить.

Анастасія, 34 роки. Порада від психолога.
Анастасія, на жаль, в листі недостатньо інформації, щоб розглянути проблему детально і зробити висновки, однак спробую запропонувати кілька гіпотез.

Можливо, що, коли ви знайомитеся з чоловіками, ваші якості приваблюють і мають у своєму розпорядженні для відносин, але в подальшому ви намагаєтеся вести себе «правильно». Ви припустили, що ваш стиль поведінки повинен подобатися чоловікам, і тому ведете себе тактовно, з повагою. Однак це, судячи з усього, не працює.

Що ви насправді відчуваєте, коли спілкуєтеся з чоловіками? Ви можете висловити свої думки і почуття, не боячись, що це не сподобається партнеру? Ви природні у відносинах або стримуєте свої потреби, намагаючись зберегти певний образ?

Що, якщо чоловікам не вистачає в вас якраз вміння відстоювати свою точку зору? Адже наявність протилежної точки зору сприяє розвитку аргументів, мислення, і це часто подобається чоловікам. Може бути, ваша поступливість набридає, а «зручність» стає нудною?

You cannot copy content of this page