fbpx

До знайомства по інтернету серйозно ніколи не ставилася, завжди вважала, що це варіант тільки для невдах або невпевнених у собі людей, яким в звичайному житті спілкуватися не комфортно

Зі своїм майбутнім чоловіком я познайомилася на відомому ресурсі “фейсбук”. До знайомства по інтернету серйозно ніколи не ставилася, завжди вважала, що це варіант тільки для невдах або невпевнених у собі людей, яким в звичайному житті спілкуватися не комфортно.

Чергове повідомлення сприйняла, як абсолютно несерйозне. Давно чула про маніяків і відсутності нормальних чоловіків в мережі, саме з метою знайомства.

На сайтах знайомств ніколи не реєструвалася, та й “фейсбук” був тільки для родичів і однокурсників. Чоловік виявився в списку друзів, друзів моїх друзів. Фоток кілька, всі реальні, на 8 років за мене старший.

Мені на той момент було 20 років, але він на свої 28 теж зовсім не виглядав. Зав’язалася розмова, виявилося живемо в одному районі, вчилися в одній школі. Знайшлося що обговорити. Поступово стали спілкуватися.

Зустрілися тільки через 2 місяці після початку листування. Я дізналася його для себе досить добре, будучи студенткою психологічного факультету. Точно вирішила, що впевнена і готова побачити об’єкт в живу.

Як тільки зустрілися, більше ніж на два дні, надалі не розлучалися. Притягнуло. Хімія, напевно. Зараз нашій отриманій хімічній речовини вже 4,5 року.

Ніколи не думала, що зі своїм чоловіком познайомлюся в інтернеті. НІКОЛИ. Є маса невдалих прикладів знайомств друзів на сайтах знайомств. Багато обману, та й в принципі неадекватних людей. Напевно мені просто пощастило.

Related Post

Гра у шахиГра у шахи

Як неприємно чоловікові, коли його порівнюють з більш успішним чоловіком! Я це відчув на собі вже у вісім років. Моя мама ставила мені в приклад мого друга Дмитра. Дмитро, завдяки