Дочка пішла подивитися, що там за туманом і загубилася

Я живу в невеликому містечку на півночі України. Кілька років тому я з дружиною відкрили свій невеликий бізнес – маленький магазинчик «Все для кухні». Один раз в місяць мій постачальник доставляв мені новий товар потягом.

До вокзалу від мого містечка було тридцять з гаком кілометрів. Ми з дружиною завжди приїжджали раніше, щоб встигнути забрати товар, так як потяг стояв на станції всього сім хвилин.

Ми швидко забирали товар і їхали назад додому. Була зима. Моя десятирічна донька напросилася поїхати разом зі мною за товаром. Я не хотів брати її з собою, на вулиці було досить холодно: двадцять п’ять градусів морозу. Але відмовити дитині у мене не вийшло.

Ми зібралися і, як зазвичай, виїхали раніше. Я завжди їхав за товаром по одній і тій же дорозі. Їдемо ми з донькою на вокзал, від будинку вже далеко. Вже темніє. Бачу, як на землю спускається туман.

Поняття на маю, звідки він взявся, що за аномалія така … Спочатку, туман був негустий. Але хвилин через п’ятнадцять дороги було вже не бачити, дорожні знаки теж не видно. Я зупинився, включив аварійку. Дочка вискочила з машини і пішла дивитися, що там попереду. Її довго не було. Я став сигналити. Бачу, біжить вся в сльозах, налякана. Вона заблукала і не могла повернутися до машини, поки не почула мого сигналу.

Ми сіли в машину. Ну, думаю, буду якось пробувати їхати. Поїду адже потяг, я товар тоді не заберу. Їду я повільно, хвилин через двадцять я повинен вже під’їжджати до вокзалу. Проходить двадцять хвилин, а вокзалу не бачити. Я їду з якоїсь невідомої глухомані. Дивлюся, скоро паливо закінчиться.

Почав нервувати, розумію, що можемо з донькою просто-напросто тут замерзнути. А я як раз планував заправитися на заправці поруч з вокзалом. Їду я, як раптом помічаю, попереду за півметра від себе якийсь автобус стоїть.

Я різко гальмую, виходжу, біжу до водія. Він відкриває двері.

– Добридень! Як же ви сюди заїхали-то? – здивовано запитує водій автобуса.
– Виїжджав з дому – ніякого туману не було. А зараз і на метр нічого не бачу. Мені на вокзал треба.
– Давай я спробую вас вивезти. Я сиджу-то вище, хоч щось бачу. Тримайся поруч. Поїхали!

Я побіг до машини, сів за кермо і ми поїхали. Їду так близько до автобусу, що ось-ось і вріжуся в нього, а інакше вогні автобуса згасають в густому тумані. Менше, ніж через тридцять хвилин туман став розсіюватися, але видимість все ще була погана. Автобус вивіз нас на знайому мені трасу. Ми зупинилися.

Я шукаю гаманець (треба ж хоч якось віддячити людини). Знайшов! Дивлюся, а автобуса вже немає. Я у дочки питаю:

– А де автобус? А вона дивиться прямо і як заворожена відповідає:
– Не знаю… Я не бачила ніякого автобуса…

Я встиг на вокзал за товаром. Додому повернулися вдало. На зворотному шляху ніякого туману не було. Я, коли їхав, так і не міг зрозуміти, де ми могли згорнути, і на карті ніяких провулків відзначено не було. Але ще дивніше було зустріти там автобус, адже по карті там були тільки порожні поля та болото …

Related Post

Медсестра Люда забилася під раковину від того, що побачила в дзеркаліМедсестра Люда забилася під раковину від того, що побачила в дзеркалі

Сьогодні у мене нічна зміна у відділенні реанімації. Майже всі палати порожні, крім трьох, там лежать пацієнти на штучній вентиляції легенів. Тихо чутна робота мед апаратів і все. У мене

Галина зважилася і подала на розділ майна. Він виганяв її з дому, говорив, що у неї є мати і нехай до неї йде.Галина зважилася і подала на розділ майна. Він виганяв її з дому, говорив, що у неї є мати і нехай до неї йде.

До сих пір не можу зрозуміти мужиків. Чого їм в житті тільки не вистачає? Стрибають від однієї до іншої, не цінують те що є. Адже безліч прикладів в житті існує,

Монети, які знаходила Ганна на підлозі виявилися “платою” за життя від тих істотМонети, які знаходила Ганна на підлозі виявилися “платою” за життя від тих істот

Коли дівчина знімала житло, то була впевнена, що монети які вона знаходить на підлозі залишилися від колишніх господарів. Коли переїхала в квартиру під ремонт, то знову знайшовши монети подумала, що будівельники

facebook