Доньки змушують повернутися до дружини, яка мене зрадила

25 років тому я розлучився з першою дружиною, і це розлучення стало найкращою подією в моєму житті. У мене є дві дорослі дочки, я їх дуже люблю і підтримую дружні стосунки. Та й з колишньою дружиною нормальні стосунки з огляду на те, що вона мене зрадила.

В молодості я не зміг пробачити зраду і подав на розлучення. Але тепер мені все одно. Ми спілкуємося, тому що у нас спільні діти, а як же?

Після розлучення я зустрів своє кохання і прожив з нею всі ці роки щасливо, як уві сні. На жаль, Міли не стало три роки тому, і весь цей час без неї мені дуже самотньо.

Для мене став несподіванкою швидкий відхід із життя коханої жінки. Вона була мені вірним другом і дбайливою дружиною. У мене є велика квартира і деякі заощадження, але це все нісенітниця, якщо нема з ким розділити залишок життя.

Я хороший батько, спілкуюся з дочками і допомагаю їм у всьому. Одну дочку я видав заміж, а другій допомагаю оплачувати університет. Я радий, що нам вдалося залишитися близькими, бо зараз мені дуже самотньо, і діти — єдине, що мене тішить.

Мої доньки все благають мене повернутися до їхньої матері. Вони такі наївні, не знають, що після зради людина перестає для тебе існувати. Відносини стають крихкими, як кришталь, і немає сенсу зберігати шлюб із тим, хто тебе зрадив. З цією людиною ніколи вже не збудуєш щастя.

Та ось тільки й сам я вже не радий самоті, повертатися до колишньої стало б зрадою моєї любові до Мілани. Хоча останнім часом я все частіше замислююся над тим, щоб знову зійтися з першою дружиною.

Related Post

Ми всі робимо помилки, сину. Але значно важливіше, що кожен із нас має право на прощенняМи всі робимо помилки, сину. Але значно важливіше, що кожен із нас має право на прощення

Людмила Сергіївна виховувала сина самотужки. Її чоловіка не стало, коли хлопчику було лише 5 років. Між жінкою та дитиною був дуже тісний зв’язок. У маленькому Дімі вона бачила тільки найкраще.

Я думки про зраду дружини свого часу гнав поганою мітлою, і навіть коли друзі сказали з ким моя дружина час проводить, не хотілося віритиЯ думки про зраду дружини свого часу гнав поганою мітлою, і навіть коли друзі сказали з ким моя дружина час проводить, не хотілося вірити

У той час, як моя дружина піднялася пристойно кар’єрними сходами, трапилося ДТП. Винуватець не я, але на лікарняний я потрапив сильно кульгаючи. Потім кілька місяців провів удома, не працюючи, поступово