Дружина робить з дочки манірну модель

Не розумію, навіщо дружина водить шестирічну дочку в школу моделей. Там вчать манірно ходити по подіуму, накладають макіяж. Чи не рано?

Зовнішність – не головна цінність, краще б дитина займалася малюванням, танцями, гімнастикою, книгами. Дружина заперечує: а коли ще її вчити бути дівчинкою?

Ілля, 35 років. Порада від психолога.
Багато дівчаток люблять вбиратися в мамині туфлі або фарбувати губи помадою старшої сестри. Бути красивою – частина професії моделі. І в школі моделей вчать не тільки ходити по подіуму – хоча це теж навик, який дається непросто: потрібно відчувати музику, дотримуватися ритм, зберігати поставу, тримати себе в хорошій фізичній формі. І все це для того, щоб вміти виграшно показати одяг глядачам, допомогти їм «приміряти» в уяві наряд на себе.

Причому робити це під прицілом сотні очей, телекамер і фотооб’єктивів. Це не кожному вдається. А деяким дівчатам навчання на модель дає відмінний старт для майбутньої успішної кар’єри.

Вас, схоже, лякає, що дівчинка переплутає подіум з реальністю і почне «манірно ходити» в повсякденному житті. Думаю, можна пояснити різницю між уроками в школі і поведінкою за її межами. Судячи з усього, дочка приділяє модельним заняттям багато часу, їй вони подобаються, вона говорить про них, вони її заворожують. Але зовсім не обов’язково, що сьогоднішній інтерес стане цінністю на все життя. І навчання там зовсім не виключає додаткових занять читанням або ще чимось.

Причому не обов’язково залучати дівчинку до них якось системно, віддавати її в гурток чи студію. Ви можете самі знаходити час для спільного дозвілля – з користю і радістю спілкування: ходити з дочкою в ліс, розмовляти, читати книги, малювати. Це буде ваш батьківський внесок в освоєння потрібних, на ваш погляд, цінностей.

You cannot copy content of this page