Дружина стала мені цікава після зради

13 років моєму шлюбу, пристрасті особливо ніколи не було. Діти, робота, рутина. Тут я дізнався, що у неї роман, і в мене раптом прокинувся до неї фізичний інтерес. Друзі кажуть, що я божевільний. Чи можна зберегти пристрасть без третього зайвого?

Єгор, 38 років
Зберегти еротичну іскру в тривалих відносинах – непросте завдання для більшості пар. Інший стає невід’ємною частиною нашого життя і здається занадто добре знайомим, як не раз прочитана книга.

Зрада дружини, Єгор, зіштовхнула вас зі страхом її втратити і допомогла подивитися на неї по-новому. Утворилася дистанція, яка дала можливість спалахнути пристрасті. Чи нормально відчувати фізичний потяг від усвідомлення того, що у дружини був коханець? Так, це досить поширена реакція.

Чи включається горезвісний мисливський інстинкт, змагання за жінку: «Я не віддам її іншому!» Дуже боляче, коли тебе вважають за краще іншому. (Мої клієнтки часто зізнаються: «Хочу його повернути за всяку ціну!» – «Навіщо?» – «Щоб потім кинути!»)

Крім того, у зрадника з’являється почуття провини, яке змушує його стати лагідніше і уважніше з «скривдженим». Зрада приносить біль, образу, злість, безпорадність. Це неприємні, але сильні і живі почуття! Їх енергія може оживляти і будити фізичний потяг. Тільки про останнє вважають за краще не поширюватися. Тому що не прийнято, тому що соромно.

Related Post

Ми планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншоюМи планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншою

Зустрічалися з хлопцем рік. Він постійно говорив про спільне майбутнє, ми планували дітей. Переконував, що ніколи не зрадить дружині, тому що для нього важливі довіра і відданість. Обіцяв, що з

Прості робітники клали дорогу, але знайшли стародавню гробницю з коштовностямиПрості робітники клали дорогу, але знайшли стародавню гробницю з коштовностями

У 2016 році під час проведення планової реконструкції траси в районі селища, цегляний екскаватор підчепив і підняв над розритим грунтом щось схоже на гіпсовий ящик, який на ребрах ковша зламався,

Не можу впоратися з ревнощами до бурхливого минулого дружиниНе можу впоратися з ревнощами до бурхливого минулого дружини

І у мене, і у дружини це другий шлюб. До весілля зустрічалися чотири місяці, я не сумнівався, що готовий зв’язати себе узами шлюбу. Одружені півроку, у відносинах – абсолютна гармонія.

facebook