Дружина стала мені цікава після зради

13 років моєму шлюбу, пристрасті особливо ніколи не було. Діти, робота, рутина. Тут я дізнався, що у неї роман, і в мене раптом прокинувся до неї фізичний інтерес. Друзі кажуть, що я божевільний. Чи можна зберегти пристрасть без третього зайвого?

Єгор, 38 років
Зберегти еротичну іскру в тривалих відносинах – непросте завдання для більшості пар. Інший стає невід’ємною частиною нашого життя і здається занадто добре знайомим, як не раз прочитана книга.

Зрада дружини, Єгор, зіштовхнула вас зі страхом її втратити і допомогла подивитися на неї по-новому. Утворилася дистанція, яка дала можливість спалахнути пристрасті. Чи нормально відчувати фізичний потяг від усвідомлення того, що у дружини був коханець? Так, це досить поширена реакція.

Чи включається горезвісний мисливський інстинкт, змагання за жінку: «Я не віддам її іншому!» Дуже боляче, коли тебе вважають за краще іншому. (Мої клієнтки часто зізнаються: «Хочу його повернути за всяку ціну!» – «Навіщо?» – «Щоб потім кинути!»)

Крім того, у зрадника з’являється почуття провини, яке змушує його стати лагідніше і уважніше з «скривдженим». Зрада приносить біль, образу, злість, безпорадність. Це неприємні, але сильні і живі почуття! Їх енергія може оживляти і будити фізичний потяг. Тільки про останнє вважають за краще не поширюватися. Тому що не прийнято, тому що соромно.

You cannot copy content of this page