Думаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбить

Мені 19. Начебто, трохи, але я впевнена, що ніколи не знайду людину, яка зможе мене полюбити, і не побудую сім’ю. Всі одногрупниці з кимось зустрічаються, хтось навіть не в перший раз. У мене ж відносин ніколи не було. Думки про це виводять мене з рівноваги і сильно пригнічують. Думаю, я якась «не така». Як заспокоїтися і набути впевненості в собі?

Марія, 19 років
Ви почали свій короткий лист з згадки віку, мабуть, вирішивши, що я завірю вас, ніби ви ще занадто юні, щоб робити такі поспішні висновки. Це так. Але і ви по-своєму маєте рацію: у всіх ваших ровесниць вже є відносини, а у вас немає. Що ж, будемо розбиратися.

Скажіть мені, Марія, ось на яке питання. Ви можете щось розповісти про того хлопця, з яким хочете зустрічатися або, може бути, навіть побудувати сім’ю? Який він? Чим займається? Яка в нього освіта? Якими недоліками і перевагами він володіє?

Якщо ми не знаємо, до чого йдемо, то навряд чи досягнемо мети. Так, у когось буває по-іншому, але, можливо, у вашому випадку потрібен саме такий підхід.

Чи вмієте ви знайомитися з чоловіками? Дружити з ними? Чи не може бути такого, що у вас надмірно високий рівень очікувань, і молоді люди навколо вас йому не відповідають?

Можливо, варто відмовитися від хештега #шукаю_хлопця і почати жити цікавим, активним життям. Знайомтеся і проводите час з хлопцями як з друзями. Дізнавайтеся, чим вони живуть, чим цікавляться. У парі має бути комфортно і вам, і вашому партнерові. Ви ж не хочете відносин-суперечок, відносин-сварок, відносин-«щоб був»? Придивіться: так чи багато щасливих пар навколо вас?

Коли ви самі для себе визначте, які відносини вам цікаві, утворюється область пошуку. Якщо вам подобаються розумні хлопці подумайте, де таких можна зустріти. Може, на інтернет-форумах, навколонаукових заходах, в коворкінгах? Якщо ж вас приваблює в чоловіках бездоганна фізична форма, можна записатися в фітнес-клуб.

Чи є у вас самої захоплення, інтереси? Чи спілкуєтеся ви з однодумцями в соцмережах? Дуже важливо знайти такого партнера, з яким ви зможете збагачувати одне одного.

Хлопців знаходять найрізноманітніші дівчата, головне – зрозуміти, чого ви хочете. І, звичайно, вашому потенційному партнеру буде комфортно і цікаво з людиною, яка сама себе знає і любить (а це перший крок, щоб набути впевненості в своїх силах і можливостях).

You cannot copy content of this page