Фінансовий гороскоп на 2022 рік для: Овнів, Тельців, Близнюків, Раків, Левів, Дів

2022 рік – час інвестування та накопичення капіталу. Успіх чекає на тих, хто проповідуватиме ідеї дбайливого споживання.

Овен (21.03 – 19.04)

Енергією Овнів можна освітити цілі міста, але іноді вони самі стримують її, боячись пропустити ту межу, після якої настає вигоряння. А ось і дарма! По-перше, представники цього знака легко відновлюються навіть після сильного емоційного виснаження, по-друге, вони мають унікальну здатність вести і контролювати кілька справ одночасно.

Тому у 2022 році зірки радять їм не відмовлятися від проєктів на фрілансі, тим більше, що з’являться дуже вигідні пропозиції. Головне, після того, як Овни отримають гонорар за зроблену роботу, не позичати і не спустити зароблене на покупку будь-якої нісенітниці. У вас скоро з’явиться мрія про придбання чогось коштовного, і на це вам знадобляться великі суми.

 

Телець (20.04 – 20.05)

Тельці мають натуру пана, вони живуть за принципом: «Є гроші — гуляємо, ні — чекаємо, коли з’являться!». І 2022 підкине їм кілька ситуацій, які явно продемонструють, що старі принципи більше не працюють.

Головне завдання на найближчий рік — створити фінансову подушку безпеки. Повірте, з нею ви спатимете набагато краще, ніж з ортопедичною. Намагайся відмовитися від чергової сумочки або вечірньої сукні на користь нехай невеликого, але інвестування. Навіть внесок у банку зробить ваше майбутнє трохи світлішим.

Близнюки (21.05 – 20.06)

Близнюки це взагалі не про гроші. Тобто, вони можуть бути досить успішними у зароблянні капіталів, у них розвинені підприємницькі таланти, але в питаннях збереження кровно зароблених у цього суперечливого знаку завжди є великі труднощі.

Надто спокушають їх різні види задоволень. У 2022 році фінансовий гороскоп натякатиме представникам цього знака, що їх подальший добробут буде безпосередньо пов’язаний з їх завзятістю.

Якщо Близнюки добре попрацювали минулого року, вже на початку 2022-го вони можуть розраховувати на добру премію. Головне, не зменшувати хід і продовжувати працювати. Гроші обов’язково прийдуть, хоч, можливо, не відразу. У великих покупках не варто відмовляти собі тільки в тому випадку, якщо вони входять до списку найзаповітніших бажань.

 

Рак (21.06 – 22.07)

Обережні Раки ніколи не входили до тих, хто може витратити купу грошей, щоб пустити пилюку в очі. Представники цього знака краще куплять щось зі знижкою або відмовляться від ще однієї речі в гардеробі, зате будуть упевнені, що у них завжди відкладено недоторканний запас.

Так ось, у 2022 році у представників цієї водної стихії з’явиться кілька добрих можливостей, щоб у рази збільшити свій стан. З’явиться навіть спокуса жадібністю, Раки захочуть швидко збільшити свій капітал, озираючись на успішний досвід минулого. Але тут треба буде видихнути і зупинитися.

Пам’ятайте, що найнебезпечніший ворог коштів – сам його власник. Якщо захочеться пуститися в якусь авантюру, п’ять разів подумайте, перш ніж це зробити. Краще просто покладіть кошти на внесок, ніж необдумано ними ризикувати. Час швидких грошей минув. Тепер лише обережність, лише дбайливе споживання.

 

Лев (23.07 – 22.08)

Всі звичні грошові установки Левів під гнітом нових реалій скрипітимуть і чинитимуть опір, бо представники цього знака виявляться не готовими до таких кардинальних змін.

Але якщо Леви замість протесту, практикуватимуть прийняття та зможуть запровадити нове у бізнесі, роботі чи кар’єрі, Всесвіт компенсує це грошовим достатком.

Головне — у цьому прагненні розширити грошове мислення, не зайти далеко та не влізти у кредити. Зірковому менталітету Левів протипоказано будь-які види боргів, тому постарайтеся всіма способами їх уникнути.

Але при цьому саме у 2022 році представники даного знаку дозріють до придбання чогось масштабного, чи то будинку, чи квартири, чи автомобіля. І ось ця покупка буде дуже доречною. Набагато пізніше Леви зрозуміють чому.

 

Діва (23.08 – 22.09)

У 2022 році в і без того амбітних Дів з’являться фінансові цілі заввишки з Еверест. І під них звідкись візьметься великий запас енергії і сил, щоб ці плани реалізувати.

Висока ймовірність стати жертвою обману чи шахрайства у середині літа, тому у цей період їм треба бути вкрай обережними. Пам’ятайте, головний принцип року Водяного Тигра у Дів — раціональність.

Зірки радять п’ять разів подумати, перш ніж вкластися в якийсь новий проєкт. Рекомендують читати гороскоп і уважніше ставитися до документів – рядки, написані дрібним шрифтом, можуть сильно вплинути на добробут Дів. Диявол у деталях! Не виключено такої ситуації, що весь капітал представників цього знака опиниться під загрозою.

You cannot copy content of this page