Фінансовий гороскоп на 2022 рік для: Терезів, Скорпіонів, Стрільців, Козерогів, Водоліїв

Терези (23.09 – 22.10)

Якщо Терези будуть діяти імпульсивно, піддавшись емоціям, то вони ризикують зіткнутися з серйозними фінансовими труднощами. Зараз не час для великих вкладень, зміни місця роботи та сміливих авантюр.

Ваш матеріальний добробут, як ніколи безпосередньо залежить від того, наскільки стабільним буде ваше життя. Не варто шукати високих заробітків на стороні, краще подумайте, як ви можете збільшити капітал на поточному місці роботи. Може, варто поговорити з керівництвом про підвищення або взяти на себе додаткові обов’язки?

 

Скорпіон (23.10 – 21.11)

Сфера фінансів Скорпіона у 2022 році відзначена печатками щедрого Сонця та королівської Венери у 10-му будинку – це область кар’єри та самореалізації. Не дивно, якщо на тлі підвищення доходів Скорпіон на рік Тигра зможе дозволити собі більше, ніж раніше. Але одна річ заробити, а інша — правильно витратити. Теж, знаєте, мистецтво!

Завдяки земній природі цього знака у 2022 році у Скорпіонів може чудово піти еко-бізнес або продаж товарів вторинного споживання. Представникам цього знака доведеться відмовитися від того, щоб сліпо довіряти близьким людям, якщо вони тісно пов’язані з бухгалтерією або впливають на зростання доходів.

Тепер це лише ваша зона відповідальності. Головна мета 2022 року – не заробити багато, а створити нове та зберегти його на належному рівні.

 

Стрілець (22.11 – 21.12)

Основний пік ділової активності Стрільців припаде на березень, квітень та травень 2022 року. Важливо не марнувати високий потенціал цього золотого часу і використовувати його собі на благо. Адже вже влітку ситуація зміниться на гірший бік.

Не бійтеся брати за складні завдання та важкі цілі – це випробування на міцність підвищить не лише вашу кваліфікацію, а й рівень доходу. Плюс, ви відчуєте, як сильно цей новий досвід та знання прокачали вас як фахівця, і зробили зрілішою вашу особистість.

Козеріг (22.12 – 19.01)

Відразу п’ять планет складуть унікальний малюнок у секторі гороскопу Козерогів, який відповідає за фінанси навесні 2022 року. У березні та квітні представників цього знака буквально накриє грошовий дощ. Немаловажну роль тут відіграє і фактор везіння, тому всі дії Козерогів мають бути максимально екологічними.

За головним законом Всесвіту, від того доходу, який ви заробите, 10% потрібно неодмінно віддати на благодійність або допомогу тим, кому цього року пощастило менше. Ідеальним варіантом стане, якщо ви закриєте чийсь важкий обов’язок чи допоможете людині з лікуванням.

Ну і, звичайно, хороший дохід — це не причина спочивати на лаврах, гроші треба примножувати, і в другій половині року Козероги серйозно замисляться над тим, як це зробити.

 

Водолій (20.01 – 18.02)

Три фінансові правила допоможуть Водолію бути успішним у 2022 році: тверезо оцінювати свої сили, не позичати, раціонально підходити до будь-яких витрат. Річ у тому, що дуже успішний 2021 трохи розслабить представників цього знака: вони вирішать, що для комфортного життя їм цього цілком достатньо, і можна у 2022 трохи зменшити оберти і послабити ділову хватку.

А ось дарма! Саме кінець зими — початок весни буде часом, коли на Водоліїв чекає зустріч із людьми, які відкриють їм нові можливості для заробітку. Гарного заробітку. І лише лінь представників даного знака може їм у цьому завадити. Пам’ятайте, багате майбутнє робиться вчора.

 

Риби (19.02 – 20.03)

З самого початку 2022 року у фінансовому секторі гороскопу Риб гостюватиме планета Сонце, а отже Риб чекає процвітання, яке іноді переростатиме в розкіш.

Однак ближче до лютого, в зірковому малюнку Риб з’явиться Марс і нестабільний Плутон, які розірвуть баланс сил, і на тлі падіння основних джерел доходу, підштовхнуть представників цього знака на великі витрати.

Але Рибам не варто впадати у відчай, це тимчасовий період, який, навпаки, змусить їх зібратися і шукати нові джерела доходу, які дозволять їм зберегти колишній рівень життя.

Протягом року фінансовий гороскоп обіцяє зодіаку, кілька форс-мажорних обставин, які вимагатимуть пошуку великих грошових сум, і якщо Риби не піддадуться паніці чи зневірі, вони вийдуть із цього складного становища переможцями. І постарайтеся не грати в азартні ігри, навіть невинні. У 2022 році вам швидше пощастить у коханні.

Related Post

Хто розбагатіє в листопаді 2020 року?Хто розбагатіє в листопаді 2020 року?

Астрологи дали гороскоп можливостей для кожного знака. Існують знаки зодіаку, яким пощастить в листопаді 2020 року в фінансах. Вони не тільки зможуть вирішити проблему з грошима, але і віддадуть всі

11 вересня: Свято Усікновення глави Іоанна Предтечі11 вересня: Свято Усікновення глави Іоанна Предтечі

11 вересня  (29 серпня по старому стилю) Православна Церква згадує новозавітні події, описані в 14-му розділі Євангелія від Матвія і 6-му розділі Євангелія від Марка. 11 вересня, ми святкуємо пам’ять

Як в Україні перевірити свій пенсійний стажЯк в Україні перевірити свій пенсійний стаж

Перевірити свій пенсійний стаж, а також дізнатися, чи платить ваш роботодавець податки, може кожен українець. Це можна зробити на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Спочатку потрібно пройти реєстрацію. Зробити