Годині о другій ночі став слати мені СМС-ки з погрозами. Обіцяв, що всім моїм рідним розповість про мене таке, що вони більше не захочуть зі мною спілкуватися. І дійсно десь знайшов телефони моїх батьків…

Шкода, що деякі чоловіки зовсім не чоловіки…

Чому деякі люди ведуть себе як якісь нелюди ?! Зустрічалася один час з чоловіком. Короткі відносини були, коли я тільки приїхала працювати в Київ. Познайомилася – закрутилося.

В ході спілкування з’ясувалося багато неприємного про людину. Любові сильної не було – прийняла рішення розлучатися.

Увечері після роботи сиділи в парку. Тоді і повідомила йому новину, що більше нам не слід спілкуватися. Він мовчки пішов. Нічого не сказав. Гаразд, розриви всі сприймають по-різному. Я боялася, що хлопець що-небудь влаштує.

І не дарма від нього цього очікувала – він дійсно влаштував. Годині о другій ночі став слати мені СМС-ки з погрозами. Обіцяв, що всім моїм рідним розповість про мене таке, що вони більше не захочуть зі мною спілкуватися.

І дійсно десь знайшов телефони моїх батьків – став відправляти про мене всякі гидоти. Десь правду писав, що я трохи збоченка. Десь брехати почав. Батько звернувся в поліцію. На якийсь час потік бруду припинився. Потім колишній почав стежити за моїм життям в соцмережах – писав гидоти друзям.

Пізніше в соцмережах став писати моєму новому кавалеру, що я хвора на всю голову, став ділитися про мої уподобання в ліжку та інше.

Вся ця ситуація триває вже більше року. Зараз за порадою батька написала звернення до поліції. Не знаю, наскільки ефективним виявиться моє звернення.

Не думаю, що у нас є суворе покарання за переслідування і втручання в особисте життя. Більше питання до колишнього: “Чому не можна поводитися по-людськи?”. Я вже не кажу про чоловічу гордість і хоч якісь проблиски совісті.

You cannot copy content of this page