Головна молитва Покрова Пресвятої Богородиці на 14 жовтня 2020: які правила існують, щоб молитву почула Богородиця

До Діві Марії звертаються, як до Матері всіх людей – так велика Її любов і турбота про кожну людину. Про що просять?

У молитві звертаються не тільки до Бога: моляться Небесним Силам – ангелам, які після Хрещення приставлені до кожного православного християнина – і, звичайно Богородиці, Матері Божої і Заступниці всього роду людського перед Богом.

Здавалося б, навіщо молитися комусь ще, крім Бога. Однак в родині ми звертаємося з проханнями не тільки до батька, а й до мами, і до братів і сестер. Такими рідними для кожної віруючої людини стає Пресвята Богородиця і святі – люди, які здійснювали подвиги заради Бога і заради допомоги іншим людям. Вони – наші заступники перед милосердним Господом.

Пресвята Діва Марія, Божа Матір виділяється серед сонму Небесної Церкви. За багато століть християнства було створено безліч Її ікон, ряд яких став чудотворним – тобто документально були зафіксовані і підтверджені чудеса від образів Божої Матері. Це такі ікони, як «Казанська», «Іверська», «Толгская», «Смоленська» і багато інших. Дуже часто ікона Божої Матері стає покровителькою міста – наприклад.

МОЛИТВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПРО ДІТЕЙ
Молитовне звернення до Пресвятої Богородиці допомагало багатьом жінкам у всіх труднощах, пов’язаних з вагітністю, пологами і вихованням. Відомо, що цей стан непередбачувано, а хвороби при ньому лікуються непросто. Тому молитва найчастіше творить справжні чудеса: прискорюються пологи і полегшуються сутички, проходять без ускладнень для мами і дитини небезпечні хвороби.

ІКОНА ПОКРОВА БОГОРОДИЦІ У ЧОМУ ДОПОМАГАЄ

До Діви Марії звертаються, як до Матері всіх людей – так велика Її любов і турбота про кожну людину. Тому і просять Її про всі потреби, наприклад:
• Здоров’я дітей та дорослих;
• Зачаття дитини, вагітність;
• Щастя і спокій сім’ї;
• Любов і зміцнення віри;
• Швидке заміжжя;
• Зцілення травм, хвороб, важких і хронічних захворювань;
• Покров і захист від усіх труднощів і негараздів.

МОЛИТВА НА ПОКРОВ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

14 жовтня кожного року Православна Церква усього світу урочисто святкує велике свято – Покрову Богородиці. З давнини його пов’язують з народною прикметою: переходом осені на зиму.

• У день Покрови, 14 жовтня, або напередодні подають записку на молебень Божій Матері, щоб молебен був прочитаний після богослужіння саме в Покров.
• Моляться про швидке заміжжя. Вважалося, що потрібно поставити свічку в храмі якомога раніше, вранці, до богослужіння. Тоді свічка буде горіти всю Літургію, підтверджуючи ваш намір молитися до Богородиці про створення православної сім’ї.
• Жінки, які перебувають у шлюбі, моляться про зачаття здорової дитини.

Є традиційна зворушлива молитва Божої Матері, яку можна читати і в свято Покрова, і в інші дні.

МОЛИТВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
Цариця моя преблагая, надія моя – Богородице! Приймаюча сиріт, мандрівників Предстательніца, скорботних Радість, несправедливо скривджених Покровителька! Бачиш мою біду, бачиш і мою скорботу – допоможи мені як немічному, нагодуй мене, як мандрівника. Кривду мою знаєш, спаси мене від неї, як захочеш. Я не маю ні іншої допомоги, крім Тебе, ні іншої Предстательніци перед Богом, ні благої Утішительки, крім Тебе, про Богоматір! Збережи ж мене і крій на віки віків. Амінь.

Хай береже Вас Господь молитвами Пречистої Матері Його і під Її Покровом!

Related Post

Школи закриватимуть при «червоному» рівні небезпекиШколи закриватимуть при «червоному» рівні небезпеки

З 1 серпня залежно від епідемічної ситуації в кожному з регіонів або окремих адміністративно-територіальних одиницях, буде встановлено один з рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».

Мінімальну зарплату можуть підвищити вже в серпніМінімальну зарплату можуть підвищити вже в серпні

6 серпня у Верховній Раді зареєстрували законопроект про підвищення мінімальної заробітної плати. Її президент пропонує підвищити до 5 тисяч гривень. Раніше в Офісі президента анонсували, що цей документ парламентарії можуть

Виїзд за кордон під час карантину: можливо чи ні?Виїзд за кордон під час карантину: можливо чи ні?

Карантин виснажив наші гаманці, і багато людей зараз шукають швидких заробітків за кордоном. Чи можливий виїзд по безвізу на роботу і в які країни? Яку краще вибрати вакансію, на що

facebook