Готова на все, лише б чоловік хоч іноді повертався до мене

Чоловік пішов до іншої. Пішов несподівано. Днем був зі мною, була близькість, визнання в любові. Потім поїхав у справах і пропав.

Вночі  додзвонилася до нього, сказав, що завтра приїде за речами. Але ми працюємо разом, півмісяця знаходимося в одному приміщенні. Тому зараз ситуація виглядає так – чоловік живе з коханкою, іноді приїжджає до мене на ніч, і у нас свято.

Каже, що любить і його до мене тягне, але тримається прохолодно, в його до мене щодо дуже мало ніжності, ласки. Бентежить його холодність, він знає, що мені це неприємно, але нічого не змінює. Каже: «Раніше твій нужденний, зараз занадто багато». А я готова до статусу коханки, аби бути з ним. Неважливо, в якій якості. Як себе вести, щоб чоловік залишився зі мною?

Марина, 41 рік. Порада від психолога.
Жоден психолог, жоден чарівник на світі не здатний зробити так, щоб хтось когось полюбив чи захотів бути разом з ним. Адже це неможливо. Розумію, що хотіли отримати іншу відповідь, але те, що ви зараз робите зі своїм життям, все більше заганяє вас в глухий кут. З ситуації немає виходу, принаймні такого, який вам би сподобався.

Ви – молода жінка та можете зустріти чоловіка, який вас по-справжньому полюбить. І самі ж себе цього позбавляєте, погоджуючись на відносини з людиною, якій не потрібні. Він уже зробив вибір не на вашу користь. І, на жаль, навіть якщо з іншою жінкою не склалося і він на час повернеться назад, повернеться він не до коханої дружини, а туди, де йому готують, перуть і готові до близькості просто тому, що він знаходиться поруч.

Розумію, що вам дуже боляче, образливо, ви втрачені і не знаєте, як жити далі без чоловіка, тому здійснюєте вчинки, які не сприяють «одужанню». Вам зараз необхідно попрацювати з психологом для постановки цілей в житті, для того, щоб прийняти ситуацію, запланувати подальші кроки на шляху до щастя.

Ця робота допоможе не загрузнути в ситуації на невизначений термін і вийти з найменшими втратами. Ви також можете допомогти собі самі.

Особливо ефективні спорт, хобі, робота, нові інтереси, подорожі, справи, на які у вас давно не вистачало часу. Поживіть для себе і заради себе. Коли ви прийдете до гармонії з собою, тоді зможете вибирати, з ким і на яких умовах жити або зустрічатися, перебуваючи в сильній позиції.

You cannot copy content of this page