Гроші на воду…

Тонни золота, гоночні траси і кістки динозаврів: як відпочивають мільярдери на розкішних яхтах.

З давніх-давен люди тягнулися до розкоші і мріяли володіти всіма її атрибутами. Дорогі особняки в затишних куточках планети, відпочинок на приватних островах, власні бізнес-джети, розкішні яхти і першокласне обслуговування – все це привертало увагу і в звичайних обставинах.

А в період пандемії коронавирусу, коли кожному хочеться усамітнитися і замкнутися подалі від усіх, і зовсім викликає непідробну заздрість.

Деяким багатіям вдалося здійснити мрію і сховатися від сторонніх очей в епоху бурхливої ​​пандемії – застрягти в цілому місті-примарі, придбаному для приватного користування, або опинитися на шикарному судні посеред океану, де немає ніякого вірусу.

І нехай яхтинг давно перестав бути розвагою виключно для багатіїв – практично будь-який бажаючий може орендувати невелике судно і рвонути на ньому хоч на гонки в море, хоч на простори київського водосховища, – яхтдізайнери невтомно вдосконалюють свої навички і з азартом виконують екстравагантні і химерні замовлення своїх епатажних клієнтів.

You cannot copy content of this page