Хлопець постійно ревнує, бо йому зраджували колишні

Зустрічаємося чотири місяці, все добре, але мене дуже ображає недовіра мого хлопця. Каже, що не люблю його, підозрює, що спілкуюся з кимось ще. Працює вахтовим методом, і, коли він удома, щодня з ранку до вечора проводимо разом.

Знає про кожний мій крок, знайомий з моїми родичами. Але все одно іноді його накриває і він починає говорити, що не вірить мені, тому що йому зраджували багато разів і довіри ні до кого немає. За його словами, у нього до мене були чотири дівчини і всі чотири йому зрадили, але ж ті відносини можна назвати дитячими – і йому, і мені всього 21 рік. Не розумію, як вирішити проблему.

Олена, 21 рік. Порада від психолога.
Згодна з вами, що недовіра хлопця пов’язана з його попереднім досвідом зради у відносинах. Також, схоже, він ревнивий за своєю природою. Вахтова робота тільки посилює недовіру, тому що, можливо, він починає більше ревнувати після тривалої розлуки, коли сильно сумує і не знає, що з цим робити. Швидше за все, у міру розвитку відносин довіра буде зростати.

Але зараз ви можете знайти способи переконати його більше вам вірити. Наприклад, він дуже хвилюється, коли ви довго не берете трубку. Можна постаратися звести нанівець такі ситуації. Або напади недовіри виникають після тривалої розлуки. Тоді постарайтеся взяти ініціативу в свої руки. Більше спілкуйтеся по телефону, якщо можливо, з відеозв’язком. Цікавтеся його справами, роботою і життям.

Ви також пишете, що, коли ви поруч фізично, він знає про кожний ваш крок. Подумайте, чи влаштовує вас така ситуація? Адже досить складно постійно перебувати під контролем. Було б вам комфортно, якби у нього була інша робота, не пов’язана з тривалою розлукою, і ви б постійно перебували під пильною увагою? Сподіваюся, що надалі довіри в ваших стосунках буде більше.

You cannot copy content of this page