Хлопець вважає, що ми ще надто несамостійні, щоб одружуватися

Ми з хлопцем зустрічаємося шість років, з них чотири роки живемо разом, але він до цих пір не хоче робити мені пропозицію. Пояснює це тим, що ми студенти, живемо в квартирі, яку нам купили його батьки, гроші на життя дають теж вони (мене забеспечують мої батьки), немає самостійності.

Крім того, в якості аргументу проти шлюбу він призводить кількість розлучень і чоловіків, які змушені платити аліменти. Коли в черговий раз обговорювали цю тему, він сказав: можемо розписатися. Я відповіла, що не хочу його змушувати, на цьому все і закінчилося.

Восени його сестра вступає до університету і переїжджає жити до нас. Як мені бути? Не хочу його змушувати, а й жити ось так теж не хочеться …

Аліна, 21 рік
Цікаво, як відбуваються ваші розмови про реєстрацію відносин. Хто їх ініціює? Як ви реагуєте на відмовки молодої людини? Мабуть, остання розмова була непростою, раз він вирішив поступитися і погодився розписатися. Ви почули те, що хотіли, – згоду – але вона вас не влаштувала. Ви чекаєте від партнера усвідомленого і добровільного рішення.

Аліна, а як ви живете разом? Мирно? Дружно? Чи любите одне одного? Виникає відчуття, що у вашого молодого чоловіка є сумніви в вашому щасливому спільному майбутньому. У чомусь він має рацію: розлучень дійсно багато – за статистикою, розпадаються більше половини шлюбів, і в основному потім батьки платять аліменти на дітей.

Судячи з усього, ваш молодий чоловік, як і ви, тільки вчиться і не працює. Хоча заробляти на останніх курсах інституту вже цілком можна, ви з цим не поспішаєте … Мабуть, немає необхідності – батьки вас забезпечують.

З одного боку, жити на батьківські гроші дійсно не по-дорослому, а з іншого – це ваша сьогоднішня реальність, обумовлена ​​вашим віком, навчанням у ВНЗ і, мабуть, наявністю забезпечених батьків, які, в тому числі, можуть впливати на свого сина. Як то кажуть, хто платить, той і замовляє музику.

You cannot copy content of this page