Хочу тих, хто не хоче мене

До 24 років у мене не було відносин, сама не починала, тому що не вміла спілкуватися з чоловіками, соромилася. Потім зрозуміла, що нічого страшного в цьому немає. Але проблема в тому, що фізично не приваблюють хлопці, схожі на мене за характером.

Можу з ними тільки дружити. Мені подобаються чоловіки набагато старше, суворіше. На роботі мені симпатичні двоє чоловіків, але вони з іншого відділу, знайомитися ближче не хочуть, скільки не намагалася привернути їх увагу. Решта ж колег залицяються до мене, але відштовхує їх манера спілкування, не близький їх світогляд. Ось і виходить, що з 100 чоловіків у колективі я подобаюся 98, а двоє подобаються мені, але мене не помічають. Хочу, щоб було навпаки. Як поміняти оточення?

Лена, 26 років. Порада від психолога.
Прочитавши ваш лист, можу припустити, що вас приваблюють чоловіки старше. Можливо також, що ви не хочете дружити з партнером, вам подобається строгість. Ваша історія наводить на думки про уникнення відносин, прагненні сподобатися тим, хто недоступний, не цікавляться вами в належній мірі. Ви немов прагнете до якогось недосяжного образу. Здається, що в якійсь мірі штучно створюєте собі перепони.

Уникнення могло бути результатом відносин між батьками. Боязкість, невпевненість розвиваються зазвичай в перші роки життя дитини. Якщо постійно переживалась відмова з боку батьків, то відчували емоційну біль і закривалися. Це захист, так можна сховатися від розчарувань і сильних почуттів.

Дитині важко довіряти, складно повірити, що хтось може дійсно любити і цінувати. Вона хоче, щоб нею цікавилися, але коли це відбувається, доросла дитина переживає конфлікт всередині себе. Вона не знає, чи вірити новій людині, яка налаштована з інтересом, або звично відгородитися і закритися.

Хотілося б у зв’язку з цим запитати – ті чоловіки-колеги, які вам симпатичні, чи не нагадують ваших батька, брата, іншого родича чоловічої статі? Ви досить спілкувалися з іншими колегами, щоб бути впевненою, що вони не підходять вам по поведінці і світогляду? Що ви брали за основу, коли робили такий висновок? Рекомендую прочитати книгу Ілсе Санд «Страх близькості. Як перестати захищатися і почати любити ». Вона допоможе вам розібратися в своїх страхах.

Related Post

Моя дружина потрапила на работу до шахраївМоя дружина потрапила на работу до шахраїв

Дружина у мене – героїня, якщо чесно. Знайшла сміливості звернути увагу на інваліда. Витерпіла і звикла, що мені лікаря треба відвідувати і іноді я дуже вразливий, злопам’ятний. Важкий у мене

Закохалася в свого викладача. Схоже, взаємно. Не знаю як дізнатися напевноЗакохалася в свого викладача. Схоже, взаємно. Не знаю як дізнатися напевно

Я студентка третього курсу, вчитися ще півтора року. Закохалася в викладача майже на 30 років старше, добре спілкуємося. Обидва палимо, тому можу «таємно» спостерігати за ним. Раніше постійно дивився вдалину,

Дружина дістає мого коханого вічними причіпкамиДружина дістає мого коханого вічними причіпками

Уже рік зустрічаюся з одруженим чоловіком. І це зовсім не закоханість дурної дівчини. Я дійсно люблю і відчуваю себе щасливою, коли ми разом, хоча це буває не часто. Дружина у

facebook