fbpx

Ігор тоді домовився зі своєю бабусею пожити якийсь час у неї. Вона була не проти, їй запропонували платити гроші за квартплату і за мою тимчасову прописку. Однак це були кошмарні дні в моєму житті: без прописки, в чужому місті, без рідних і близьких, хлопець весь час на роботі, і ця стара, яка дивилася на мене вовком і цідила крізь зуби, що я дурна з провінції, неосвічена

Ця історія про те, як я зрозуміла найголовніше – бігти від проблеми, якою б страшною вона не здавалася – не вихід. Мені було трохи понад 20 років, проблеми вдома, постійні сварки з матір’ю і одне бажання – втекти від цього всього якомога далі. Тоді-то я і познайомилася з хлопцем з іншого міста.

Ми багато спілкувалися, проводили цілі ночі за бесідою по скайпу, поки одного разу він не запропонував мені кинути все і переїхати до нього. Я погодилася. Потім було важке знайомство з моїми батьками, сльози, соплі, і я нарешті поїхала, як я тоді вважала, в нове життя.

Але так вийшло, що найняти квартиру у нас не вийшло, і мій обранець і рятівник домовився зі своєю бабусею пожити якийсь час у неї. Вона була не проти, їй запропонували платити гроші за квартплату і за мою тимчасову прописку.

Однак це були кошмарні дні в моєму житті: без прописки, в чужому місті, без рідних і близьких, хлопець весь час на роботі, і ця стара, яка дивилася на мене вовком і цідила крізь зуби, що я дурна з провінції, неосвічена , злиденна, що я дівчина легкої поведінки й багато ще гидкого.

В обличчя вона мені це сказала через тиждень, тиждень, який я не входила з нашої кімнати, боячись зіткнутися з цією жінкою, вона дорікала мені навіть в тому, як я мию її собаці лапи.

Вона влаштувала грандіозний скандал, в якому з’ясувалося, що вона з самого початку не хотіла мене бачити тут і щоб я збирала свої пожитки й котилася куди якомога далі у свою провінцію. Їй не було цікаво, що це на мої гроші ми купили квитки, на мої гроші повинні були наймати квартиру, на мої гроші жити. Все, що її хвилювало – що я бридка і я повинна забратися з її квартири.

Ми зібралися і поїхали в мою провінцію. Удвох. Все, що я чула на прощання, це крики про те, що я повія і я заманюю її бідного хлопчика у свої лапи.
Мої батьки допомогли нам чим могли. Живемо вдвох, своє житло, без ремонту, сяк-так зводимо кінці з кінцями, у мене навчання на заочному відділенні, він працює, правда, тут йому, звичайно, набагато важче в цьому плані, ні зв’язків, ні друзів.

Але я не сумую, знаю, що ми прорвемося. Бабка не дзвонить і не пише, але через інших родичів до мене дійшли чутки, що вона ллє крокодилячі сльози й просить нас повернутися, щоб ми жили з нею і допомагали їй, але, думаю, вона просто не засвоїла урок.

А я засвоїла. Не варто бігти від проблем. Цим вчинком я створила тільки ще більше проблем, але це так само був неоціненний життєвий урок.

Related Post

Не можу знайти мотивацію для занять спортомНе можу знайти мотивацію для занять спортом

Ніяк не виходить правильно харчуватися і займатися спортом. Раз по раз пробую, але постійно зриваюся. Об’їдаюся солодким, навіть коли розумію, що сита, причому ніякого задоволення не отримую. Одного разу я