Історія лікаря про справжнє диво

У видатного лікаря-кардіолога, академіка  в кабінеті стояла склянка з заспиртованим серцем. Кожен студент знав історію цього серця.

На самому початку 50-х, коли академік був ще студентом 4-го курсу медичного, в клініку інституту надійшла дівчина з гострим септичним ендокардитом. Це страшне захворювання і зараз дає великий відсоток смертності, а вже тоді й поготів.

Її вважали безнадійною. У дівчини трималася температура під 40, серце відмовляло. Її без особливих результатів оглядали провідні професори і, як водиться, низка інтернів. У числі практикантів був одногрупник нашого академіка, талановитий і уважний студент.

Ні, він не запропонував революційного методу лікування ендокардиту, він просто закохався: дівчина була дуже симпатичною. Став кожен день навідуватися в палату, носив квіти. Вмираюча дівчина теж його полюбила. І стала потихеньку одужувати.

Вони одружилися, народили дітей, на своє срібне весілля запросили лікувавших її лікарів. А коли через багато років вона вмирала, своє серце вона заповіла цьому медичному інституту. Щоб пам’ятали: хворе серце лікується серцем люблячим …

Related Post

Чоловік покинув мене через вигадані звинувачення….Чоловік покинув мене через вигадані звинувачення….

Ми прожили разом майже 4 роки. З них – 1 рік і 7 місяців намагалися зачати дитину. Але ніяк не виходило. Одного разу чоловік прийшов до мене на роботу і

facebook