ЦЕ EASY Життєві історії Історія про те, коли тільки внутрішня свобода допомагає вигравати

Історія про те, коли тільки внутрішня свобода допомагає вигравати

Я у Баку де щойно закінчився чемпіонат світу з боксу. Ця першість нічим не відрізнялася від інших міжнародних сучасних спортивних заходів – з співанням  публікою гімнів чужих країн і дикою ненавистю до чужих спортсменів. І мені пригадався; інший, давній, ще при соціалізмі, чемпіонат світу з боксу, що проходив у тодішній  столиці.

В одному з перших боїв брав участь англієць. Взагалі-то, англійці – родоначальники сучасного боксу, але цей вид спорту на той час зовсім в Великобританії згас, і її представники давно не ставали на верхню сходинку п’єдесталу. І цей англієць вважався аутсайдером, але йому московська публіка відразу стала симпатизувати (хоча з Великобританією в ту пору відносини у країни були навіть гірше, ніж зараз) за дуже видовищну, безкомпромісну манеру ведення бою.

Але був у нього один своєрідний недолік: він при кожному своєму ударі вигукував «хоп!». Правилами це не віталося, і суддя періодично робив йому зауваження.

Англієць на час замовкав, але потім знову брався за старе. Тоді рефері зробив йому офіційне попередження. У разі другого попередження пішла б дискваліфікація боксера, і тому нічого не залишалося, як тримати язик за зубами.

Але, мабуть, вимушене мовчання було йому незвично, його техніка геть розладналася, і він став програвати. І тоді глядачі вирішили підтримати цього хлопця, і при кожному його ударі в десятки тисяч голосів кричали: «Хоп !!!».

Він перетворився і виграв бій. Публіка так і супроводжувала свого підшефного до самого фінального бою скандуванням «хоп!».

І він став чемпіоном світу, що англійцям ні до, ні після довгий час не вдавалося.

Related Post

Ніяк не забуду своє шкільне коханняНіяк не забуду своє шкільне кохання

Почалося це шість років тому. До нас у школу перейшла нова дівчинка до 9 класу, я сам тоді був о 10. Вона мені відразу з першого погляду сподобалася, можна сказати,

Тобі ж не подобається, як я готую і прибираю. Я вирішила не робити те, що не вмію. – відповіла чоловіку яТобі ж не подобається, як я готую і прибираю. Я вирішила не робити те, що не вмію. – відповіла чоловіку я

Я вийшла заміж  у тридцять років і з головою поринула у сімейне життя. Усі домашні обов’язки я взяла на себе та старалась, щоб мій чоловік був ситий, одягнутий у чистий