Капустяні звалища: фермери Херсонщини показали, як через окупантів гниють українські овочі

У мережі все частіше з’являються відео, на яких фермери з тимчасово окупованих територій Херсонщини та Запоріжжя викидають свій товар.

Зараз через окупантів українським фермерам у Херсонській області доводиться викидати молоду капусту, яку вони з лютого вирощували у теплицях. Городина просто гниє на узбіччях.

Відеозаписом із зіпсованим товаром поділилася фермерка Олена з Херсону в TikTok.

“Скажіть, наші окупанти, питання до вас. Ми вирощували з лютого товар, а тепер він нікому не потрібен. Куди нам подіти цю всю капусту?” – запитується жінка на відео, відзначаючи, що вже не вперше цього року викидає врожай тепличної капусти.

Так само доводиться робити й іншим фермерам. Люди не можуть продати свій урожай та зазнають величезних збитків, а овочі просто гниють на звалищах.

Аграрії не можуть вивезти свій товар в інші українськи області, оскільки окупанти їх не пропускають. Єдиний можливий варіант – вивозити продукти до Криму, та й то за копійки.

Мало того, на в’їзді на окупований півострів стоять величезні черги – фури в них знаходяться по три дні. За такий час через спеку овочі псуються і їх вже неможливо продати.

Відео української фермерки можна подивитися за посиланням: https://www.tiktok.com/@lench4ikkk/video/7111792526100581638

Related Post

Названа найкраща маска від коронавірусуНазвана найкраща маска від коронавірусу

Стало відомо, яка маска найкраще захищає від коронавірусу. Фахівці протестували три види масок: одношарову, двошарову і хірургічну. Для цього вони використовували камеру для швидкісної зйомки і LED-підсвічування. В рамках експерименту

Розкрита ще одна таємниця кішокРозкрита ще одна таємниця кішок

Для свого дослідження вчені взяли 78 кішок, частина з яких були домашніми, інші жили в одному з котокафе Токіо. Щоб провести експеримент дослідники використовували так званий «метод звикання-відвикання» (habituation-dishabituation method).

Працівники оцінили ефективність своєї праці на удальонціПрацівники оцінили ефективність своєї праці на удальонці

Міжнародна консалтингова компанія Boston Consulting Group (BCG) провела опитування серед співробітників компаній по всьому світу з метою з’ясувати, як вони оцінюють зміну продуктивності своєї праці з переходом на віддалену роботу.