Коханець розповідає мені про свою дружину

Я вже 11 років у розлученні. Є онук, цікава робота, і не одна. Живемо разом з донькою-школяркою. Перші роки після розлучення ще сподівалася зустріти чоловіка для спільного життя, але траплялися такі кандидати, що вирішила – вже краще буду одна.

Вже досить давно зустрічаюся з одруженим чоловіком. Так, знаю, що це погано! Повірте, сама не в захваті. Але зовсім ставити хрест на своєму особистому житті ще не готова.

Ми розлучалися на кілька років. Потім він знайшов мене, ми знову стали зустрічатися. Мені добре, коли він поруч. Сумую і завжди чекаю, коли приїде. Але тепер він постійно хвалиться своєю сім’єю, своїм новим будинком, своїм сином. Про дружину завжди говорить тільки хороше, тільки «ми». Мені це не приємно. Наче я мужик, а він зі мною силами міряється.

Намагалася це припинити. Просила не розповідати, говорила, що мені це неприємно. Безпосередньо питала: «Навіщо я тобі, якщо у тебе в житті і так все так прекрасно?» Одного разу просто розлютилася і попросила не турбувати. Кілька місяців він мовчав, тепер знову пише. Що йому від мене потрібно, я і так розумію. Але от навіщо ці розмови, це хвастощі? Чого він цим домагається?

Ірина, 47 років. Порада від психолога.
Ірина, у вас влаштоване життя: ви пишете про професійну реалізацію, про дітей і онуків і про досить неоднозначну ситуацію у відносинах з чоловіком. Як я розумію, ці відносини тривають вже кілька років, тобто вони стійкі. І вас все влаштовувало до моменту появи розмов про сім’ю.

Можу припустити, що партнер довіряє вам і хоче поділитися своєю радістю. Тільки він не особливо віддає собі звіт, що, розповідаючи про дружину і сина, заподіює вам біль, змушує ревнувати і, можливо, завдає шкоди вашій самооцінці. Адже ви опиняєтеся в ролі коханки.

Ви вважаєте, що ваш партнер хвалиться і намагається з вами змагатися. Вся ця заплутаність походить від того, що ви зважилися на відносини з чоловіком, у якого є сім’я, а значить, ваша роль свідомо «тіньова». Вас як би немає в його житті, але ви все-таки є.

Навіть таке інтервальне спілкування дозволяє вам прив’язатися одне до одного, відчувати почуття. І складно тримати межі допустимого, мовчати про те, що приносить в життя щось важливе. Хочеться ділитися цим з тим, кого вважаєш своєю близькою людиною. Але для вас такий акт довіри виглядає як напад.

Related Post

Мама загрожує, що розповість дітям про мого коханцяМама загрожує, що розповість дітям про мого коханця

Я завжди намагалася догодити мамі: закінчила школу з медаллю, вчилася в музичній школі, брала участь в олімпіадах, вступила до інституту. Але відносини з мамою все одно були дуже складними, вона

Андрій шукав свою мед.книжку, але знайщов справку своєї дружини з передчасними пологами… Він тоді був у відрядженні рікАндрій шукав свою мед.книжку, але знайщов справку своєї дружини з передчасними пологами… Він тоді був у відрядженні рік

Жінок, відданих до кінця, просто не існує – за дуже рідкісним винятком. Кожен чоловік про це знає – тільки один переживає, другий мириться, а третій щосили намагається не звертати на

У подруги не складаються стосунки з чоловікамиУ подруги не складаються стосунки з чоловіками

Моїй подрузі 42 роки. У розлученні, двоє дітей. Вона не може познайомитися з чоловіком. Вони від неї тікають. А ті, що проявляють інтерес, – «мамині синочки» або альфонси. Вона ніколи

facebook