Коханий вирішив порадувати дещо після народження дочки… Вирішила після пологів виписатися раніше, сама викликана таксі, щоб чоловік зрадів коли побачить нас вдома. Але в нас дома відбувалася справжня вечірка, із гостей одні дівчата і ще одна гола у спальні…

У січні цього року я народила доньку. Прямо в розпал свят, коли вся країна гуляла і відзначала Новий рік, я лежала в пологовому відділенні, не особливо скаржачись, тому що дитина була бажаною і довгоочікуваною.

На той момент з чоловіком ми прожили чотири роки, до появи першого малюка готувалися ретельно: зробили вдома ремонт, облаштували дитячу, купили все необхідне. Загалом, були щасливі в своєму нетерпінні стати батьками.

Маля з’явилося на світ в строк, здоровенька і красива. Перші три дні чоловік стабільно до мене приїжджав. Передавав ласощі, книги, підгузники і все необхідне, дзвонив і годинами висів зі мною на телефоні, слухав, як дочка видає перші звуки.

Це все було так мило і так прекрасно, що я не витримала. Підкупила медсестру, щоб мені віддали речі, викликала таксі і з малятком з пологового будинку втекла. Їду в машині, думаю – ось буде сюрприз коханому! Але сюрприз він влаштував мені.

Ще в під’їзді зрозуміла, що щось не так – двері відчинені. Входжу – музика, пляшки всюди, бардак такий, що чорт ногу зломить. І, ладно, я могла б зрозуміти, якби він з друзями дочку обмивав, навіть кілька днів, чорт з ним! Але одного ні – всі дівчата. Всі, як одна, напівголі. І мій благовірний в одних трусах на дивані розташувався.

Коли мене з немовлям на руках побачив – аж побілів. Дівок вигнав, відразу в ноги! Плаче, намагається дитину з рук вирвати, подивитися.

А від нього смердить за кілометр. Я спочатку подумала – ось зараз приберемо, вичистимо все, провітремо, і заживемо, як мріяли. Ну загуляв мужик, наступлю собі на горло і прощу.

А потім в дитячу зайшла – а там на ліжечку жіночий бюстгальтер висить. Не мій. У чому була, в тому і пішла. З дитиною на руках. Спочатку до сусідки, а вранці – до батьків, в інший кінець міста. Обрубали все. Навіть побачити її не дала, хотів дівчинку – он у нього їх було скільки, ціла квартира.

З ким не говорю, всі засуджують мене. Мовляв, оступився мужик, все налагодиться, він же кається, страждає. А я згадую бюстгальтер на ліжечку, і все. Ніякого жалю.

Related Post

Відмовляюся від спільного проживання. Чи є варіант не зачепити чоловіче самолюбство?Відмовляюся від спільного проживання. Чи є варіант не зачепити чоловіче самолюбство?

Назріла ситуація з чоловіком, не знаю, як делікатніше йому відмовити. Зустрічаємося вже якийсь час, зазвичай у вихідні ходимо в кафе, а далі ночуємо у мене. Вранці я мрію скоріше його

Нас нарешті розлучили на цьому тижні. Чоловік без мого відома зняв усі заощадження, хотів перетнути кордон, та не вийшлоНас нарешті розлучили на цьому тижні. Чоловік без мого відома зняв усі заощадження, хотів перетнути кордон, та не вийшло

Цього тижня завершився бракорозлучний процес, який зайняв рік мого часу. Смішно, що до моменту подачі заяви на розлучення ми як родина і п’яти років не прожили. Увесь біль давно вщухнув,