fbpx

Коханий вирішив порадувати дещо після народження дочки… Вирішила після пологів виписатися раніше, сама викликана таксі, щоб чоловік зрадів коли побачить нас вдома. Але в нас дома відбувалася справжня вечірка, із гостей одні дівчата і ще одна гола у спальні…

У січні цього року я народила доньку. Прямо в розпал свят, коли вся країна гуляла і відзначала Новий рік, я лежала в пологовому відділенні, не особливо скаржачись, тому що дитина була бажаною і довгоочікуваною.

На той момент з чоловіком ми прожили чотири роки, до появи першого малюка готувалися ретельно: зробили вдома ремонт, облаштували дитячу, купили все необхідне. Загалом, були щасливі в своєму нетерпінні стати батьками.

Маля з’явилося на світ в строк, здоровенька і красива. Перші три дні чоловік стабільно до мене приїжджав. Передавав ласощі, книги, підгузники і все необхідне, дзвонив і годинами висів зі мною на телефоні, слухав, як дочка видає перші звуки.

Це все було так мило і так прекрасно, що я не витримала. Підкупила медсестру, щоб мені віддали речі, викликала таксі і з малятком з пологового будинку втекла. Їду в машині, думаю – ось буде сюрприз коханому! Але сюрприз він влаштував мені.

Ще в під’їзді зрозуміла, що щось не так – двері відчинені. Входжу – музика, пляшки всюди, бардак такий, що чорт ногу зломить. І, ладно, я могла б зрозуміти, якби він з друзями дочку обмивав, навіть кілька днів, чорт з ним! Але одного ні – всі дівчата. Всі, як одна, напівголі. І мій благовірний в одних трусах на дивані розташувався.

Коли мене з немовлям на руках побачив – аж побілів. Дівок вигнав, відразу в ноги! Плаче, намагається дитину з рук вирвати, подивитися.

А від нього смердить за кілометр. Я спочатку подумала – ось зараз приберемо, вичистимо все, провітремо, і заживемо, як мріяли. Ну загуляв мужик, наступлю собі на горло і прощу.

А потім в дитячу зайшла – а там на ліжечку жіночий бюстгальтер висить. Не мій. У чому була, в тому і пішла. З дитиною на руках. Спочатку до сусідки, а вранці – до батьків, в інший кінець міста. Обрубали все. Навіть побачити її не дала, хотів дівчинку – он у нього їх було скільки, ціла квартира.

З ким не говорю, всі засуджують мене. Мовляв, оступився мужик, все налагодиться, він же кається, страждає. А я згадую бюстгальтер на ліжечку, і все. Ніякого жалю.

Related Post

Я заміжня, але постійно думаю про колишнього хлопцяЯ заміжня, але постійно думаю про колишнього хлопця

Я заміжня, дітей поки немає. Не можу забути колишнього хлопця, хоч і зустрічалися ми всього 1 рік, потім зустріла майбутнього чоловіка, з ним зустрічалися 5 років, потім вирішили одружитися. Той,