Коли Вітя грав у схованки, він знайшов під ліжком чиїсь ноги

Мій батько в дитинстві жив в маленькому селі з батьками. У них був великий, хороший цегляний будинок. Я теж народився в тій хаті, але зараз живу в місті. А батько залишився жити в тому будинку один: батьків він давно поховав, мами теж не стало десять років тому. Батько не захотів переїжджати, каже, що багато хороших спогадів у нього з цим будинком, крім одного.

Він розповів мені історію, яка трапилася з ним, коли йому було років десять. Вітя (так звуть мого батька) залишився вдома зі своїм другом Вовкою одні вдома. Були осінні канікули, а батьки пішли на роботу.

Хлопці сиділи вдома, на вулиці дощ, бруд. Ось мій батько і запропонував Вовці в хованки в будинку пограти. Шукали по черзі. Прийшла черга Віті, він почав говорити, як годиться в грі. – … хто не сховався – я не винен – ​​сказав Вітя і побіг шукати товариша.

Будинок великий, сховатися можна де завгодно. Але чомусь Вітя припустив, що Вовка сховався в батьківській спальні. Батьки суворо забороняли заходити в цю кімнату. Ви ж знаєте ті типові кімнати часів Радянського Союзу, в які не можна було заходити?

У таких кімнатах завжди був ідеальний порядок і чистота, все повинно стояти на своїх місцях, покривала застелені без жодної зморшки, на столі стоять статуетки рибок і конячок …

Ось Вітя забігає в спальню і бачить, як хтось під ліжко лізе, тільки ноги в теплих шкарпетках стирчать.

– Хто не сховався, я не винен! – крикнув Вітя і схопив спритника за ноги. – Зловив! – вигукнув Вітя.

Вітя щосили тягнув за ноги, але у нього не виходило витягнути того, хто ховався під ліжком.

– Чого кричиш? – чує Вітя і повертає голову на вихід з кімнати. Там стоїть його товариш Вовка в подиві. Від жаху Вітя випускає з рук чиїсь ноги, і він з товаришем з криком вибігають з кімнати. А ноги вислизають миттю під ліжко.

Хлопці закрили двері і підставили під ручки два стільці. Сіли вони на ці стільці і мовчать. Вітя думає: «Ноги як ноги, нічого незвичайного. Може це злодій пробрався? »

– Давай відкриємо двері і перевіримо, раптом злодій? – запропонував Вітя. – Ну, гаразд – невпевнено відповів Вовка. Вони відсувають стільці, відкривають двері і заходять в кімнату.

Кімната була порожньою. Відразу побігли до ліжка – там нікого. Перевірили шафа, за шторами – і там порожньо. Вітя підбіг до вікон – всі вікна закриті і заклеєні віконною стрічкою. Весь інший час хлопці просиділи на ганку, в очікуванні батьків.

Через пару днів Вітю похрестили. Не знаю, чи вплинуло це, але більше з моїм батьком в будинку нічого не відбувалося. Тільки в хованки він там більше не грав.

Related Post

Після пологів я охолола до чоловікаПісля пологів я охолола до чоловіка

Наш роман почався досить бурхливо і швидко, вже через 1,5 року з’явився малюк, проте після народження дитини моє ставлення до чоловіка дуже сильно змінилося. Божевільна пристрасть і любов відійшли кудись

Оксана палила цигарки як поровоз, при цьому у її чоловіка була прямо непереносимість тютюнуОксана палила цигарки як поровоз, при цьому у її чоловіка була прямо непереносимість тютюну

Історія мого друга. Куріння, як всі знають, дуже згубна звичка. Мій друг не курить. Коли він п’ятнадцять років тому зустрів свою майбутню дружину, вже тоді вона курила. Вона курила дуже

facebook