fbpx

Коли я йшла, він сказав: “Я буду чекати тебе все життя, навіть якщо знайдеш чоловіка і у тебе щось не складеться, одна або якщо будеш з дітьми, я тебе чекаю”. Так і було. Він чекав

Історія великого кохання. Я прожила 10 років з людиною, з яким у нас були великі почуття. Це не можна просто назвати словом любов. Це було повне взаєморозуміння, любов, обожнювання, нескінченне притяжіння.

Може справа в різниці у віці, між нами була різниця 22 роки. Він розумів всі бажання, щиро, з душею, без докору намагався робити все що я хотіла. Втомилася – відпочинь, не хочеш відпочивати – попрацюй. Але він не хотів дітей, напевно боявся, що життя стане мені нудним.

Він боявся що мене поглине рутина, а він цього не хотів. Я цього не розуміла і пішла від нього.

Ми намагалися починати знову, але я була впевнена, що мені потрібна тиха гавань, пелюшки і сорочечки. Коли я йшла, він сказав – Я буду чекати тебе все життя, навіть якщо знайдеш чоловіка і у тебе щось не складеться, одна або якщо будеш , з дітьми, я тебе чекаю. Так і було. Він чекав.

Він приходив на допомогу, коли важко. Він був як вірний, відданий пес.

Нещодавно він пішов з життя. З часу нашого першого розставання пройшло більше 10 років, я так і не створила сім’ю, не полюбила і не зустріла людину, яка була б такою відданою. Більше того, життя посилало мені такі невдалі стосунки з чоловіками, я розумію – я зробила величезну помилку.

Дівчата, дівчата, якщо бачите що людина життя за вас віддасть, не кидайте його. Не нехтуйте любов’ю, не цурайтесь від коханих!

Related Post

Закохалася в хлопця, який знімав у мене квартиру, хоча до цього були відносини з іншими мешканцями квартириЗакохалася в хлопця, який знімав у мене квартиру, хоча до цього були відносини з іншими мешканцями квартири

У спадок від дідуся дісталася квартира. На той час у мене вже була іпотека, я вирішила здавати другу квартиру. Працюю ріелтором, тому пошуки квартиронаймачів для мене – звичайна справа. Є