Колишній чоловік хоче познайомити дочку з коханкою

Моїй доньці чотири роки. З її батьком розлучилися місяць тому. Він кинув нас і пішов до коханки. Збирається познайомити з нею дитину.

Я проти цього. Ще він хоче забирати доньку до них в квартиру з ночівлею. Я намагаюся пояснити, що дочці це не потрібно, що його відносини з новою жінкою недостатньо міцні. Коли можна буде знайомити дівчинку з батьковими новими подругами?

Анастасія, 34 роки. Порада від психолога.
Занадто мало часу пройшло. Занадто багато стресу. Батько залишив сім’ю, для дитини звичний світ зруйнувався. Вона не може ще зрозуміти, чому тато не живе тепер з вами. Колишній чоловік надто поверхово відноситься до ситуації знайомства дитини з його новою жінкою. Не варто з цим поспішати.

У нього щось на зразок медового місяця: ейфорія, хвилюючий стан. Йому може здаватися, що і його дочка буде відчувати ті ж почуття, що і він. Але дитина знаходиться в абсолютно іншій ситуації.

Немає ніякої впевненості в тому, скільки триватимуть ці відносини, як нова жінка поставиться до дитини. Вони тільки почали жити разом, і малоймовірно, що її зараз цікавить догляд за вашою дівчинкою. Краще буде, якщо батько зможе проводити час з дитиною на вулиці, в парку, піти з нею погуляти, в кіно.

Для дівчинки потрібно мінімізувати стрес. Папа пішов, їй треба звикнути до того, що вона з ним буде спілкуватися в новому форматі. Їй буде незрозуміло, тривожно, складно бачити його з іншою жінкою, особливо якщо вони будуть проявляти почуття одне до одного.

You cannot copy content of this page