Компанія Baykar безкоштовно передасть ЗСУ безпілотники, на які українці збирали гроші: Притула відреагував

Турецька компанія Baykar прийняла рішення безкоштовно надати Збройним силам України три безпілотники Bayraktar, на які українці разом із телеведучим та волонтером Сергієм Притулою збирали гроші.

У компанії наголосили, що були вражені солідарністю українців, які об’єдналися у складний час, щоби разом захистити свою державу.

«Бізнесмени та звичайні люди внесли кошти – малі та великі – для досягнення цієї мети протягом кількох днів. Компанія Baykar не прийматиме оплату за ТВ2 і безплатно відправить три БПЛА на український фронт.

Ми просимо зібрані кошти направити на допомогу у боротьбі народу України. Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед обличчям, здавалося б непереборних викликів», — йдеться у заяві компанії.

Сергій Притула відреагував на рішення Baykar не брати зібраних ним 600 мільйонів гривень. На своїй офіційній сторінці у Facebook він коротко відповів «Дякую» і поставив чотири знаки оклику.

Пізніше у Twitter Притула розповів, що гроші будуть спрямовані на забезпечення перемоги України у війні з Росією.

“Дякую, що цінуєте здатність українців до об’єднання! Ми вражені вашим рішенням! Зекономлені кошти будуть спрямовані на забезпечення нашої перемоги у тісній співпраці зі Збройними силами України!” – написав він.

Нагадаємо, 22 червня стартував проєкт “Народний Bayraktar”. Його організатор – Сергій Притула. Фонд телеведучого планував за тиждень зібрати 500 млн гривень для купівлі трьох Bayraktar для потреб ЗСУ.

Проте, за першу добу українці зібрали гроші на два Bayraktar, а за три дні було зібрано суму для покупки чотирьох безпілотників.

Related Post

Мільйон пластикових кришечок за ідею: комунальники Прикарпаття звернулися з незвичайною пропозицієюМільйон пластикових кришечок за ідею: комунальники Прикарпаття звернулися з незвичайною пропозицією

Комунальники на Прикарпатті звернулися до українців із незвичайною пропозицією – вони віддадуть мільйон пластикових кришечок тому, хто запропонує найкращу ідею, як ці кришечки можна застосувати. Таке повідомлення опублікувала у Facebook

Українським водіям підготували новий штрафУкраїнським водіям підготували новий штраф

У Верховній Раді був прийнятий у першому читанні законопроект №2207-д про управління відходами. Для автомобілістів підготували поправки до чинних норм. Так, за викинутий з вікна транспортного засобу сміття, порушник заплатить

Як в Україні перевірити свій пенсійний стажЯк в Україні перевірити свій пенсійний стаж

Перевірити свій пенсійний стаж, а також дізнатися, чи платить ваш роботодавець податки, може кожен українець. Це можна зробити на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Спочатку потрібно пройти реєстрацію. Зробити