Компанія Baykar безкоштовно передасть ЗСУ безпілотники, на які українці збирали гроші: Притула відреагував

Турецька компанія Baykar прийняла рішення безкоштовно надати Збройним силам України три безпілотники Bayraktar, на які українці разом із телеведучим та волонтером Сергієм Притулою збирали гроші.

У компанії наголосили, що були вражені солідарністю українців, які об’єдналися у складний час, щоби разом захистити свою державу.

«Бізнесмени та звичайні люди внесли кошти – малі та великі – для досягнення цієї мети протягом кількох днів. Компанія Baykar не прийматиме оплату за ТВ2 і безплатно відправить три БПЛА на український фронт.

Ми просимо зібрані кошти направити на допомогу у боротьбі народу України. Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед обличчям, здавалося б непереборних викликів», — йдеться у заяві компанії.

Сергій Притула відреагував на рішення Baykar не брати зібраних ним 600 мільйонів гривень. На своїй офіційній сторінці у Facebook він коротко відповів «Дякую» і поставив чотири знаки оклику.

Пізніше у Twitter Притула розповів, що гроші будуть спрямовані на забезпечення перемоги України у війні з Росією.

“Дякую, що цінуєте здатність українців до об’єднання! Ми вражені вашим рішенням! Зекономлені кошти будуть спрямовані на забезпечення нашої перемоги у тісній співпраці зі Збройними силами України!” – написав він.

Нагадаємо, 22 червня стартував проєкт “Народний Bayraktar”. Його організатор – Сергій Притула. Фонд телеведучого планував за тиждень зібрати 500 млн гривень для купівлі трьох Bayraktar для потреб ЗСУ.

Проте, за першу добу українці зібрали гроші на два Bayraktar, а за три дні було зібрано суму для покупки чотирьох безпілотників.

Related Post

15 серпня Успіння Пресвятої Богородиці: звичаї, прикмети, про що молитись та що обов’язково потрібно зробити в це свято15 серпня Успіння Пресвятої Богородиці: звичаї, прикмети, про що молитись та що обов’язково потрібно зробити в це свято

Успіння-2020: що не можна робити, традиції і прикмети свята Успіння Пресвятої Богородиці. Свято встановлене в пам’ять про останні дні земного життя Діви Марії, матері Ісуса Христа. Про історію, традиції, прикмети

Розкрита ще одна таємниця кішокРозкрита ще одна таємниця кішок

Для свого дослідження вчені взяли 78 кішок, частина з яких були домашніми, інші жили в одному з котокафе Токіо. Щоб провести експеримент дослідники використовували так званий «метод звикання-відвикання» (habituation-dishabituation method).

Платитимемо більше: на які продукти в Україні зростають ціниПлатитимемо більше: на які продукти в Україні зростають ціни

На тлі війни в Україні невпинно дорожчають харчові продукти. Державна служба статистики оприлюднила дані про середні споживчі ціни на товари у травні 2022 року. Так за останній місяць найбільше подорожчали